Музика

МУЗВАР Дивитись

МУЗВАР | Вечір. Музичний вайб

МУЗВАР

Ланет RELAX Дивитись

Повний релакс о 01:00

Ланет RELAX

Mezzo Інші

Бетховен. Симфонія №9. Віденський філармонічний оркестр. Диригент: Крістіан Тілеманн

Mezzo

VivaLatino Інші

Кліпи

VivaLatino

Наше ретро Дивитись

#Наше українське о 01:00

Наше ретро

Наше Music Дивитись

Галицький шлягер

Наше Music

Megogo Live

4ever music Дивитись

Хіти минулих років

4ever music

Музичні канали

Навіть не найбільш затятий меломан погодиться з тим, що без музики складно було б уявити наше життя. Провести вечір в оточенні друзів, послухати нових виконавців, дізнатися музичні новини: з музичними каналами це легко та весело.

З'являтися ТВ канали музичні на світовому телебаченні почали з кінця 90-х. Приблизно тоді ж тенденцію перехопила Україна.

Серед усіх ТВ каналів музичних варто відзначити телеканали, орієнтовані на популяризацію української пісні. Так, музичні канали НАШ і #НАШЕ MUSIC транслюють українську ретро музику й естрадну. В ефірі ви почуєте народні пісні в сучасному виконанні, неординарні аранжування гри на кобзі, бандурі, сопілці, композиції сучасних етноколективів та співаків («ДахаБраха», «Один в каное» тощо).

Музичні канали онлайн — це чудова можливість провести добре час і зарядитися прекрасним настроєм. І вони нічим не поступаються іншим каналам з декількох причин:

  • не містять нудної реклами, утомливих новинних передач і політичних шоу, тільки музичні програми й хіти;
  • розважать під час вечірки і свята;
  • тримають у курсі всіх музичних новинок, що сподобається меломанам;
  • транслюють актуальну різножанрову музику на будь-який смак.

Музичні канали дивитися онлайн можна 24/7 на ресурсі онлайн-телебачення Ланет.TV. Ви будь-який час доби можете включити який-небудь із ТВ каналів музичних: Наше Music, EU Music, Megogo Live, Наше ретро. Також на сайті можна заздалегідь подивитися ТВ-програми музичних каналів. Завдяки їм жодна музична новинка й захоплива передача не залишиться непоміченою.