Регіони

Суспільне Житомир

Тернопіль 1 Дивитись

Регіональне телебаченя о 24:00

Тернопіль 1

CNL

Вежа Дивитись

Головні події та новини Івано-Франківська о 24:00

Суспільне Київ Інші

"Суспільне. Студія". Інформаційний проєкт

Суспільне Київ

Галичина Дивитись

Марафон "Єдині новини"

Галичина

ATR Дивитись

Zaman. Новини

Перший Західний

Рівне 1 Дивитись

Регіональне телебаченя о 24:00

Рівне 1

Navigator TV

Дніпро TV Дивитись

Дивовижний Дніпро

Дніпро TV

ПравдаТУТ Київ Дивитись

Інформаційно, доступно, актуально о 24:00

ПравдаТУТ Київ

Чорноморська ТРК

Суспільне Крим

PAI Дивитись

Актуально про життя Івано-Франківщини о 24:00

3 Студія Дивитись

Цікаве дозвілля о 24:00

3 Студія

Канал 402 Дивитись

Новини Івано-Франківська о 24:00

Канал 402

Київ Дивитись

Головне з Богданом Буткевичем

Суспільне Рівне Інші

Суспільне мовлення України о 24:00

Суспільне Рівне

Антена

Суспільне Львів

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Дніпро

NTA Дивитись

Студія Вашингтон

Суспільне Одеса

Суспільне Харків

Сварожичі

Суспільне Чернівці

Суспільне Луцьк Інші

Передача о 24:00

Суспільне Луцьк

Суспільне Ужгород

Суспільне Івано-Франківськ Інші

Передача о 24:00

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Кропивницький

Суспільне Миколаїв

Суспільне Хмельницький Інші

Передача о 24:00

Суспільне Хмельницький

Суспільне Полтава

Суспільне Суми

Суспільне Херсон

Суспільне Черкаси

Суспільне Чернігів

Незалежність Дивитись

Все, що стосується міста Калуша о 24:00

Незалежність

Регіональні телеканали України

Регіональний інфопростір відіграє значну роль у телемовленні. Він не лише розповідає про важливі суспільно-політичні, соціальні, культурно-мистецькі та інші події області, а й висвітлює питання децентралізації, аграрні проблеми, медицину, освіту, політику та вибори, культуру в регіонах.

Особливу увагу регіональні медіа отримали під час карантину. Люди здебільшого залишалися вдома, тому отримали більше часу для споживання інформації. У такій ситуації саме регіональні канали найбільше висвітлювали теми, пов'язані з проявами пандемії у конкретних областях, містах та селах. Завдяки тому, що регіональні канали надають інформацію за місцем проживання аудиторії, люди змогли отримати відповіді на конкретні побутові питання, наприклад, коли планується відкриття дитячого садка.

Тим більше завжди цікаво дізнаватися новини про події в рідному місті, особливо якщо ви переїхали та буваєте там вкрай рідко. Але проблема в тому, що більшість великих телеканалів приділяють регіонам трохи ефірного часу. І переважно подається інформація про великі міста, а невеликі міста та селища часто залишаються поза увагою. Саме тут вам на допомогу прийдуть регіональні канали, завдяки яким можна легко дізнатися всі деталі про життя певної області.

Але де шукати регіональні телеканали України? Звичайно, можна підключити кабельне або цифрове телебачення. Але якщо такої можливості немає, вам на допомогу прийде онлайн-телебачення.

Сервіс Ланет.TV — сучасна альтернатива традиційному телебаченню

ТВ-канали — інноваційний сервіс інтернет-мовлення, який відрізняється підвищеним комфортом. Головна перевага онлайн-телебачення від Ланет.TV — це можливість легально дивитися ТВ-канали одночасно на кількох екранах. Тільки уявіть: ви дивитеся улюблений регіональний телеканал на смартфоні, а діти — мультфільми на телевізорі. І з Ланет.TV це цілком реально, адже сервіс дозволяє одночасно транслювати картинку на декілька екранів.

На тих, хто вирішить перейти на онлайн-телебачення, чекає ще один приємний бонус — для підключення не потрібно купувати дороге обладнання. Достатньо лише забезпечити безперебійний доступ до Інтернету. Унаслідок підключення до мережі канали транслюються у високій якості, адже на неї не впливають погодні фактори.

У сервісі Ланет.TV доступні регіональні телеканали таких областей:

 • Житомирська (Суспільне Житомир);
 • Тернопільська (Тернопіль 1);
 • Рівненська (Рівне 1, Суспільне Рівне);
 • Львівська (Бужнет ТБ, Перший Західний, ПравдаТУТ Львів, Суспільне Львів, NTA);
 • Запорізька (Суспільне Запоріжжя);
 • Дніпропетровська (D1, ДніпроTV, Суспільне Дніпро);
 • Одеська (Суспільне Одеса);
 • Харківська (Суспільне Харків);
 • Миколаївська (Суспільне Миколаїв);
 • Івано-Франківська (Вежа, Галичина, PAI, 3 Студія, Канал 402, Суспільне Івано-Франківськ, Незалежність);
 • Автономна республіка Крим (ATR, Чорноморська ТРК, Суспільне Крим);
 • Черкаська (Антена, Суспільне Черкаси);
 • Хмельницька (TV7+, Суспільне Хмельницький);
 • Волинська (12 канал, Аверс, Суспільне Луцьк);
 • Чернівецька (Суспільне Чернівці);
 • Закарпатська (Суспільне Ужгород);
 • Кіровоградська (Суспільне Кропивницький);
 • Полтавська (Суспільне Полтава);
 • Сумська (Суспільне Суми);
 • Херсонська (Суспільне Херсон);
 • Чернігівська (Суспільне Чернігів) та інші.

Окрім регіональних, Ланет.TV надає широкий перелік каналів різного напряму, зокрема: розважальних, пізнавальних, інформаційних, спортивних, дитячих, музичних. За бажанням кожен може відсортувати канали за тематикою, вибрати улюблені жанри, теми, створити списки улюблених передач.

Ланет.TV — це не тільки висока якість картинки та величезний перелік телеканалів, а й приємні ціни. Для користувачів представлена ​​широка лінійка тарифів, де кожен знайде те, що припаде йому до смаку. Для реєстрації достатньо лише завантажити програму, зареєструватися, вибрати пакет та внести оплату. І вже за декілька хвилин найкращі регіональні телеканали України будуть у вашому розпорядженні.

У сервісі Ланет.TV дивитися регіональні телеканали онлайн можна не тільки у будь-який час доби, а й у будь-якій точці світу!

За допомогою сервісу Ланет.TV вам стануть доступні міські канали онлайн, в зручному для вас форматі: з телевізора з функцією Smart TV, комп'ютера, ноутбука, планшета та навіть зі смартфона. У сервісі доступне зручне сортування каналів за жанрами та напрямами, можливість створювати власні списки, відстежувати «гарячі» новини, а також керувати переглядом.

У додатку або вебверсії Ланет.TV ви можете міські канали дивитися онлайн: Сварожичі, 12 канал, Суспільне Харків, NTA, Суспільне Одеса, TV7+, Суспільне Дніпро, Суспільне Запоріжжя, Суспільне Львів, , Суспільне Рівне, 3 Студія, Суспільне Крим, Київ, Антена, Navigator TV, 4 канал, ПравдаТУТ Львів, PAІ, Надія, Канал 402, Чорноморська ТРК, Дніпро TV, ПравдаТУТ Київ, Вежа, Галичина, Перший Західний, Рівне 1, Бужнет ТБ, ATR, Суспільне Київ, CNL, Тернопіль 1, Донеччина TV, Суспільне Житомир.

Користувачам пропонується декілька тарифних пакетів на вибір, тому при оплаті послуг переконайтеся, що потрібний вам канал наявний в контентному наповненні обраного пакета. Встановлюйте Ланет.TV і насолоджуйтеся переглядом міських програм в зручному форматі.