Програма телепередач

Музика

Регіони

Дітям

Ефір

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

genre-unfill

Жанри

 • Музика

 • Регіони

 • Дітям

 • Ефір

 • Спорт

 • Мамам

 • Пізнання

 • Розваги

 • Інфо

🥇 Що таке ТВ гід (програма)?

ТВ гід — це зручний сервіс, що дозволяє швидко ознайомитися з повною програмою передач каналу, що вас цікавить, без необхідності її пошуку на сторонніх ресурсах. Детальна телепрограма міститься в сервісі інтернет-телебачення, що дозволяє отримати до неї доступ у будь-який час на зручному вам пристрої.

🥇 Яка телепрограма на сьогодні?

Якщо ви хочете дізнатися, які передачі сьогодні виходять в ефір на улюбленому телеканалі, скористайтеся детальною ТВ-програмою на сьогодні. Зробити це можна прямо в сервісі онлайн-ТБ, максимально зручно та оперативно.

🥇 Яка ТВ програма на завтра?

Ознайомитися з докладною програмою передач на каналі, що вас цікавить, і дізнатися, в який час виходить в ефір улюблене телешоу, ви можете завдяки зручній ТВ-програмі на завтра. Вона доступна прямо в сервісі інтернет-ТБ, у будь-який час і на будь-якому пристрої.

🥇 Де дивитися телепрограму на тиждень онлайн?

Кожен користувач сервісу інтернет-телебачення має доступ до детальної програми телепередач на тиждень вперед. Програма міститься в сервісі онлайн-ТБ, і вам не потрібно шукати її на сторонніх ресурсах. Так ви точно не пропустите передачу, що вас зацікавила.

Телепрограма ТВ-каналів

Чекаєте на улюблену телепередачу, але забули в який час відбудеться трансляція? Побачили анонс прем'єрного показу фільму, але хочете дізнатися, коли можна буде подивитися на телебаченні? У подібних ситуаціях вам допоможе програма телебачення.

Телепрограма – це зручний функціонал, який демонструє програму телепередач усіх каналів, що транслюються на території України. Скориставшись ним, ви в будь-який час можете дізнатися, розклад фільмів, серіалів, передач на будь-якому каналі. Пам'ятайте, ще років 20 тому популярно було друкувати розклад телепрограми в ЗМІ. У кожному виданні, яке себе поважає, обов'язково повинна була бути телепрограма українських каналів на тиждень. І займала вона декілька шпальт щотижневика. Сьогодні ж програма ТБ доступна в Інтернеті, на відстані двох кліків. Телепрограма онлайн – це зручно, не потрібно чекати або шукати газету, ТВ програма Україна завжди під рукою.

Сервіс Ланет.TV пропонує список телепрограми на сьогодні (тиждень) всіх каналів, які доступні до перегляду. Зручна система пошуку: вибирайте улюблений канал і ТВ програма на сьогодні вже на вашому екрані. Також доступна телевізійна програма (Україна) на тиждень. Окрім цього, ми завжди публікуємо, що зараз в ефірі та анонс телепередач. Для зручності користувача усі канали поділені на жанри, в залежності від ваших інтересів. Програма ТБ на сьогодні (на тиждень) розбита тематично: інфо, розваги, мамам, спорт, дітям, пізнання тощо. Ви побачите, скільки цікавого раніше пропускали. Можете не сумніватися, ТВ-програма (Україна) від Ланет.TV не пропустить жодної телепередачі. У нас знайдеться все.

Телебачення відкриває перед нами величезні можливості для відпочинку за переглядом улюбленого фільму, для розвитку кругозору – з пізнавальною телепередачею, для танців – кліпи улюбленої музичної групи. З Ланет.TV кожен знайде для себе власний спосіб відпочинку після трудового дня або з друзями. Чекаєте на матч улюбленої футбольної команди? Не чекайте, пам'ятайте, що є програма ТБ і ви завжди впевнені, що не пропустите його.

Разом з сервісом Ланет.TV ви отримуєте:

 • більше 200 каналів українського та зарубіжного телебачення, з яких понад 90 – у високій якості HD;
 • простий і зручний інтерфейс;
 • можливість дивитись ТБ на різних типах пристроїв;
 • відсутність нав'язливої ​​реклами;
 • гнучка телепрограма (Україна): фільтруйте список програм, додавайте в обране, переміщайте в закладки. Ваша програма ТБ на сьогодні (на тиждень) завжди під рукою;
 • пауза ефіру;
 • батьківський контроль.

Ви завжди можете ознайомитися з детальними телепрограмами каналів, розділених на тематичні категорії.

Ефірні:

Розважальні:

Спортивні:

Пізнавальні:

Музичні:

Інформаційні:

Дитячі:

ТВ програма (Україна) – одне з корисних і потрібних переваг онлайн-телебачення. Люди, які її переглядають, економлять дуже багато часу. Вони не перемикають даремно канали по колу, намагаючись вибрати фільм або передачу. Чи помічали, як швидко з'являється звичка вмикати телевізор для фону? Усе тому, що більшість бере в руки телевізійний пульт, щоб перемикати канали, в надії знайти, що подивитися, витрачаючи на це не тільки особистий час, але й електроенергію. Вирішити цю ситуацію допоможе програма телепередач (Україна), яка не тільки дозволить вам обрати цікавий для перегляду контент, не покладаючись на удачу, а ще й ознайомиться з коротким змістом передачі або анотацією фільму.