Музика

Регіони

Дітям

Ефір

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Програма телеканалу TV1000 World Kino

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Інфо

genre-fill

Жанри

  • Музика

  • Регіони

  • Дітям

  • Ефір

  • Спорт

  • Мамам

  • Пізнання

  • Розваги

  • Інфо

Програма TV1000 World Kino

TV1000 World Kino завоював славу одного з найбільш «світових» фільмових каналів. Адже телепрограма TV1000 World Kino містить кінокартини виробництва різних країн: Данії, Мексики, Іспанії, Сербії, США та інших. І кожен кінолюбитель знайде серед стрічок, що складають програму передач TV1000 World Kino, ту, яку із задоволенням подивиться ввечері.

Фільми, що входять до насиченої програми телепередач TV1000 World Kino, представлені в багатьох жанрах. Особливо варто звернути увагу на біографічні, які не часто транслюються по телебаченню. Наприклад, на шведську картину «Бути Астрід Ліндгрен». Вона розповідає про відому дитячу письменницю. На її теплих і веселих творах виросло не одне покоління.

Телепрограма TV1000 World Kino транслює також мелодрами й легкі романтичні фільми. Так, ексцентрична комедія «Кохання на кінчиках пальців» із неповторною Деборою Франсуа відправить вас у Францію 50-х років, де головна героїня втікає з дому, переживає любовні пригоди та виграє конкурс зі стенографії.

Знавцям історії точно сподобається картина «Герцогиня», що оповідає про нелегку долю знаменитої світської красуні Джорджіани Кавендіш. У TV1000 World Kino програмі передач представлені й інші історичні фільми. Серед них «Вільгельм Завойовник», «Людвіг Баварський», «Ідеальний палац Фердинанда Шеваля».

ТВ програма TV1000 World Kino безсумнівно порадує фанатів бойовиків і кримінальних стрічок. Наприклад, детектив «Чорна смуга» з Венсаном Касселем оцінять шанувальники нуару. Також глядачам сподобається «Дівчина в тумані» з Жаном Рено, японський трилер «Третє вбивство», динамічний екшн «Без компромісів» — програма TV1000 World Kino дає змогу зарядитися адреналіном із безліччю гостросюжетних фільмів.

TV1000 World Kino стане улюбленим каналом навіть у вимогливого глядача. Адже телепрограма TV1000 World Kino повністю складається з рейтингових кінострічок. І насолоджуватися їх переглядом можна не тільки по телевізору. Із сервісом онлайн-телебачення Ланет.TV цей канал ви зможете подивитися на смартфоні, планшеті чи ноутбуці. До того ж на сайті ресурсу розміщена докладна телепрограма на TV1000 World Kino.

Обов'язково ознайомтеся з TV1000 World Kino програмою на тиждень, а також із програмою TV1000 World Kino на сьогодні та на завтра. Так ви завжди будете знати, в який час вийде в ефір ваш улюблений кінофільм.

Також у сервісі ви можете знайти телепрограми й інших фільмових каналів: VIP Premiere, VIP Comedy, TV1000 Action HD, VIP Megahit, TV1000, FOX.