Музика

Регіони

Дітям

Ефір

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Програма телеканалу TV1000

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Інфо

genre-fill

Жанри

  • Музика

  • Регіони

  • Дітям

  • Ефір

  • Спорт

  • Мамам

  • Пізнання

  • Розваги

  • Інфо

Програма TV1000

Ви в захваті від кінематографа та переглянули вже безліч фільмів? З каналом TV1000 ви подивитеся ще чимало захопливого гарного кіно. Телепрограма TV1000 складається тільки з рейтингових кінокартин: від класичних і культових до сучасних, але вже досить нашумілих.

TV1000 належить до великої групи фільмових каналів шведської компанії Modern Times Group. Серед них є телеканали, які транслюють тільки комедійні фільми, бойовики, сімейні або драматичні картини. А ось ТВ програма TV1000 різноманітна, оскільки пропонує стрічки багатьох жанрів.

Любителям спорту сподобається Крихітка на мільйон доларів режисера Клінта Іствуда. Ця сумна спортивна драма, представлена ​​програмою TV1000, розповідає про трагічну долю простої офіціантки Меггі Фіцджеральд, яка досягла неймовірних успіхів у боксі, але дістала серйозну травму.

Серед комедій, що транслюються TV1000 програмою передач, варто відзначити Таксі Люка Бессона. Цікаві пригоди таксиста й гонщика в одній особі Даніеля та скромного поліцейського Емільєна зробили фільм одним із найуспішніших у Франції. Телепрограма TV1000 показує всі частини цього фільму.

Для жіночої аудиторії телепрограма на TV1000 пропонує до перегляду романтичні стрічки. Серед них відома комедія Чого хочуть жінки з Мелом Гібсоном. Головний герой після нещасного випадку починає читати думки жінок, і його життя перевертається з ніг на голову. Також жінкам сподобаються Джейн Ейр, Іспанська-англійська, Осінь у Нью-Йорку, Наречена-втікачка, Пам'ятна прогулянка та інші мелодрами, представлені програмою телепередач TV1000.

Шанувальникам гостросюжетних картин обов'язково припадуть до душі Що приховує брехня з Ніколасом Кейджем і Ніколь Кідман, Талановитий містер Ріплі, Перемовник, Клієнт. Наприклад, трилер Будинок проклятих, що входить до програми передач TV1000, знятий за мотивами твору письменника Едгара Аллана По. Оповідає про загадкові події, що сталися наприкінці XX століття в лікарні для душевнохворих.

Телепрограма TV1000 орієнтована на широке коло глядачів. І діти, і дорослі отримають задоволення від кінофільмів, запропонованих каналом. Бути в курсі трансляцій і заздалегідь обрати фільм для вечора допоможе детальна програма TV1000 на сьогодні, на завтра й на тиждень уперед, представлена на Ланет.TV. Ланет.TV — це інноваційний сервіс онлайн-телебачення. Він дає змогу насолоджуватися багатьма ТВ-каналами в гарній якості, зокрема й TV1000.

Також у сервісі ви можете знайти телепрограми й інших фільмових каналів: VIP Premiere, VIP Comedy, TV1000 Action HD, TV1000 World Kino, VIP Megahit,FOX.