Музика

Регіони

Дітям

Ефір

Програма телеканалу Суспільне Культура

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

genre-fill

Жанри

 • Музика

 • Регіони

 • Дітям

 • Ефір

 • Спорт

 • Мамам

 • Пізнання

 • Розваги

 • Інфо

🥇 Де докладна ТВ програма Суспільне Культура?

Щоб ознайомитися з ТВ-програмою каналу Суспільне Культура, вам не потрібно шукати її на сторонніх ресурсах. Детальна програма передач міститься в сервісі онлайн-телебачення, яка доступна користувачам у будь-який зручний час і на різних типах пристроїв.

🥇 Яка ТВ програма Суспільне Культура сьогодні?

Якщо вас цікавить точний час виходу в ефір улюбленого шоу на каналі Суспільне Культура, у цьому вам допоможе детальна програма передач на сьогодні. Ознайомитися з нею ви можете прямо в сервісі інтернет-ТБ. Ця функція доступна на всіх видах пристроїв — телевізорі, комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні.

🥇 Де дивитися телепрограму Суспільне Культура на тиждень онлайн?

Не пропустити вихід програми, що вас цікавить, фільму або серіалу на каналі Суспільне Культура дозволяє зручна телепрограма на тиждень вперед. Вона міститься в сервісі інтернет-ТБ, і подивитися її можуть усі користувачі в режимі онлайн у будь-який час і на будь-якому зручному пристрої.

Програма Суспільне Культура

Суспільне Культура — телеканал, який входить до складу Національної суспільної телерадіокомпанії України. Телепрограма Суспільне Культура включає як передачі власного виробництва, так і проєкти інших телеканалів, які входять до складу НСТУ. Щоб дізнатися, що готує для вас програма Суспільне Культура на сьогодні та на завтра, скористайтеся сервісом Ланет.TV.

Телеканал присвячений подіям і новинам у сфері культури, лекціям про мистецтво, а також інтерв'ю з цікавими людьми. Програма Суспільне Культура включає безліч різноманітних передач про мистецтво України та сусідніх країн: Угорщини, Польщі, Чехії та Словаччини.

Суспільне Культура: програма на тиждень включає такі цікаві передачі:

 • Цикл шоу Лекторій. До нього входять програми, присвячені музиці, поезії, літературі і кіно. Відомі автори, літературознавці та композитори дискутують на різноманітні теми, читають уривки з віршів, дивляться шедеври світового кінематографа за останні 30 років і обговорюють найскандальніших авторів української та світової літератури.
 • Як дивитися кіно. Авторська програма кінознавця, головного редактора інтернет-видання «Moviegram» Лук'яна Галкіна.
 • Культура діалогу. Інтерв'ю з актуальними культурними і громадськими діячами.

У програмі телепередач Суспільне Культура виділяються шоу ЕнеЇда і Букоголіки. Це проєкти Перший, які користуються популярністю у глядачів.

ЕнеЇда — кулінарно-літературне шоу, яке повністю переверне ваше уявлення про українську кухню і познайомить з невідомими сторінками життя українських авторів. Разом з шеф-кухарем Євгеном Клопотенко і знавцями української літератури глядачі дізнаються про маловідомі рецепти національної кухні і улюблені страви письменників.

Букоголіки — не просто чергова книжкова передача в телепрограмі СуспільнеКультура. Це цілий літературний гід для тих, хто шукає, що почитати, і хоче бути в курсі всіх літературних новин. У компанії письменників, журналістів, бібліофілів ви дізнаєтеся про нові літературні тренди, бестселери та книжкові новинки, які могли пропустити.

Окрім передач про мистецтво, ТВ програма Суспільне Культура включає мультфільми та кіно, концерти сучасної та класичної музики. Програма передач Суспільне Культура наповнена різноманітним контентом, тому канал сподобається і дітям, і дорослим.

Програма телепередач Суспільне Культура в сервісі Ланет.TV

Ланет.TV — новий сервіс інтернет-мовлення, який дозволяє дивитися українські та зарубіжні канали в HD-якості з будь-якого пристрою. Для цього достатньо взяти гаджет, який приймає Wi-Fi сигнал, і заплатити за обраний пакет. З ОТТ-сервісом перегляд телебачення стане максимально комфортним, адже тут також є можливість управління ефіром, перегляду програми передач Суспільне Культура та інших каналів.

Також у сервісі ви можете знайти телепрограму каналу Перший.