Музика

Камери

Регіони

Дітям

Ефір

Програма телеканалу UA: Культура

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

genre-fill

Жанри

 • Музика

 • Камери

 • Регіони

 • Дітям

 • Ефір

 • Спорт

 • Мамам

 • Пізнання

 • Розваги

 • Інфо

🥇 Де докладна ТВ програма UA: Культура?

Щоб ознайомитися з ТВ-програмою каналу UA: Культура, вам не потрібно шукати її на сторонніх ресурсах. Детальна програма передач міститься в сервісі онлайн-телебачення, яка доступна користувачам у будь-який зручний час і на різних типах пристроїв.

🥇 Яка ТВ програма UA: Культура сьогодні?

Якщо вас цікавить точний час виходу в ефір улюбленого шоу на каналі UA: Культура, у цьому вам допоможе детальна програма передач на сьогодні. Ознайомитися з нею ви можете прямо в сервісі інтернет-ТБ. Ця функція доступна на всіх видах пристроїв — телевізорі, комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні.

🥇 Де дивитися телепрограму UA: Культура на тиждень онлайн?

Не пропустити вихід програми, що вас цікавить, фільму або серіалу на каналі UA: Культура дозволяє зручна телепрограма на тиждень вперед. Вона міститься в сервісі інтернет-ТБ, і подивитися її можуть усі користувачі в режимі онлайн у будь-який час і на будь-якому зручному пристрої.

Програма UA: Культура

UA: Культура — телеканал, який входить до складу Національної суспільної телерадіокомпанії України. Телепрограма UA: Культура включає як передачі власного виробництва, так і проєкти інших телеканалів, які входять до складу НСТУ. Щоб дізнатися, що готує для вас програма UA: Культура на сьогодні та на завтра, скористайтеся сервісом Ланет.TV.

Телеканал присвячений подіям і новинам у сфері культури, лекціям про мистецтво, а також інтерв'ю з цікавими людьми. Програма UA: Культура включає безліч різноманітних передач про мистецтво України та сусідніх країн: Угорщини, Польщі, Чехії та Словаччини.

UA: Культура: програма на тиждень включає такі цікаві передачі:

 • Цикл шоу Лекторій. До нього входять програми, присвячені музиці, поезії, літературі і кіно. Відомі автори, літературознавці та композитори дискутують на різноманітні теми, читають уривки з віршів, дивляться шедеври світового кінематографа за останні 30 років і обговорюють найскандальніших авторів української та світової літератури.
 • Як дивитися кіно. Авторська програма кінознавця, головного редактора інтернет-видання «Moviegram» Лук'яна Галкіна.
 • Культура діалогу. Інтерв'ю з актуальними культурними і громадськими діячами.

У програмі телепередач UA: Культура виділяються шоу ЕнеЇда і Букоголіки. Це проєкти UA: Перший, які користуються популярністю у глядачів.

ЕнеЇда — кулінарно-літературне шоу, яке повністю переверне ваше уявлення про українську кухню і познайомить з невідомими сторінками життя українських авторів. Разом з шеф-кухарем Євгеном Клопотенко і знавцями української літератури глядачі дізнаються про маловідомі рецепти національної кухні і улюблені страви письменників.

Букоголіки — не просто чергова книжкова передача в телепрограмі UA: Культура. Це цілий літературний гід для тих, хто шукає, що почитати, і хоче бути в курсі всіх літературних новин. У компанії письменників, журналістів, бібліофілів ви дізнаєтеся про нові літературні тренди, бестселери та книжкові новинки, які могли пропустити.

Окрім передач про мистецтво, ТВ програма UA: Культура включає мультфільми та кіно, концерти сучасної та класичної музики. Програма передач UA: Культура наповнена різноманітним контентом, тому канал сподобається і дітям, і дорослим.

Програма телепередач UA: Культура в сервісі Ланет.TV

Ланет.TV — новий сервіс інтернет-мовлення, який дозволяє дивитися українські та зарубіжні канали в HD-якості з будь-якого пристрою. Для цього достатньо взяти гаджет, який приймає Wi-Fi сигнал, і заплатити за обраний пакет. З ОТТ-сервісом перегляд телебачення стане максимально комфортним, адже тут також є можливість управління ефіром, перегляду програми передач UA: Культура та інших каналів.

Також у сервісі ви можете знайти телепрограми й інших популярних каналів: Україна, Новий канал, ТЕТ, СТБ, UA: Перший, ICTV, Інтер, 1+1, НТН.