Музика

Регіони

Дітям

Ефір

Програма телеканалу Перший

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

genre-fill

Жанри

  • Музика

  • Регіони

  • Дітям

  • Ефір

  • Спорт

  • Мамам

  • Пізнання

  • Розваги

  • Інфо

🥇 Де детальна програма ТВ Перший?

Щоб ознайомитись із ТВ-програмою каналу Перший, вам не потрібно шукати її на сторонніх ресурсах. Детальна програма передач міститься в сервісі онлайн телебачення, яка доступна користувачам у будь-який зручний час і на різних типах пристроїв. 🥇 Яка ТВ програма Перший сьогодні?

Якщо вас цікавить точний час виходу в ефір улюбленого шоу на каналі Перший, вам допоможе детальна програма передач на сьогодні. Ознайомитися з нею ви можете у сервісі інтернет-ТВ. Ця функція доступна на всіх видах пристроїв - телевізорі, комп'ютері, нотбуці, планшеті або смартфоні. 🥇 Де дивитися телепрограму Перший на тиждень онлайн?

Не пропустити вихід програми, фільму або серіалу на каналі Перший дозволяє зручна телепрограма на тиждень вперед. Вона міститься в сервісі інтернет-ТВ, і подивитися її можуть усі користувачі в режимі онлайн у будь-який час та на будь-якому зручному пристрої.

Програма Перший

Перший – це цілодобовий український громадський телеканал загального формату, розрахований на всі вікові категорії. Телепрограма Перший наповнена новинами та журналістськими розслідуваннями, програмами про економіку та вміння керувати фінансами, передачами розважального та пізнавального характеру, а також трансляціями спортивних матчів. Пропонуємо вам ознайомитися з ТОПовими передачами з програми Перший на тиждень.

Громадська студія – щоденна аналітична передача з всебічним аналізом значущих подій в житті країни. Проект охоплює всі сфери життя сучасного суспільства. Концепцією передачі є розгляд обраної теми через призму звичайного громадянина з його проблемами та перемогами.

Святі та грішні – ток-шоу з програми телепередач Перший, в рамках якого ведуча розкриває особистість гостя за допомогою провокаційних питань, на межі конфлікту. У кожному випуску глядач отримує можливість побачити справжнє обличчя відомих громадських діячів.

Схеми. Ілюзія в деталях – щотижнева телепрограма на Перший з журналістськими розслідуваннями найбільших корупційних схем в політиці. У кожному випуску розповідається про новий випадок конфлікту особистих інтересів та державних, зловживання владою, розпили та афери, а також називаються імена злочинців з тим, щоб привести їх до відповідальності.

#@)₴?$0 з Майклом Щуром – гумористично-аналітичне шоу з програми передач Перший, в рамках якого ведучий зі своєю командою відшукує непомітне у важливому та важливе в непомітному. А іноді – зовсім навпаки. Тонкий і не дуже гумор, відверті інтерв'ю й аналітика в новому форматі чекають вас щопонеділка в шоу із загадковою назвою #@)₴?$0 з Майклом Щуром.

Шо? Як? – науково-популярне шоу з програми телепередач Першого, призначене для юних глядачів. В рамках шоу ведучі передачі, роботеса та вчений, розповідають про різні природні явища з наукової точки зору, підтверджуючи свої пояснення прикладами та експериментами на практиці.

Країна пісень – фольклорна музична передача про життя співаків з народу. Ведучі подорожують Україною, збирають автентичні пісні та розповідають унікальні історії про виконавців. У програмі популярні та рідкісні пісні, а також приготування страв за старовинними рецептами.

Новини – найбільш рейтингова телепрограма на Перший, над якою працює команда журналістів з великим досвідом. Основне завдання проекту – максимально оперативно інформувати людей про важливі події в Україні та світі, дотримуючись міжнародних принципів журналістики, якими є чесність, об'єктивність, неупередженість. Шукайте в програмі Перший на сьогодні, на завтра.

Це далеко не всі успішні та популярні проекти, якими вас порадує телепрограма Перший. Тут кожен знайде цікавий і корисний контент, адже канал відрізняється тематичним розмаїттям.

ТВ програма Перший на Ланет.TV

Дивитися канал ви можете за допомогою сервісу Ланет.TV в зручному для вас форматі, додаючи улюблені передачі до списку вибраного. Актуальна телепрограма Першого доступна в сервісі Ланет.TV, де ви завжди можете її переглянути, щоб спланувати своє дозвілля.