Музика

Регіони

Дітям

Ефір

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

Програма телеканалу Белсат ТБ

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

genre-fill

Жанри

  • Музика

  • Регіони

  • Дітям

  • Ефір

  • Спорт

  • Мамам

  • Пізнання

  • Розваги

  • Інфо

Програма Белсат ТБ

Белсат ТБ – це польський телеканал, який віщає переважно білоруською мовою. Над програмами працюють журналісти з Білорусі, Польщі, Литви та Чехії, а місія каналу – надавати точну і незалежну інформацію про події в Білорусі, Європі та світі. Телепрограма Белсат ТБ наповнена новинами, інформаційними передачами, соціально-політичної спрямованості, і про культуру Білорусі. Також транслюються документальні фільми і серіали.

ТОП Белсат ТБ: програма передач

Маю право – журналістський проєкт, в рамках якого розбираються реальні проблеми людей і випадки нехтування правами особистості, і знаходяться рішення, за допомогою професійних юристів і адвокатів.

Асабісты капітал – телепрограма на Белсат ТБ про те, як працює економіка в Білорусі, як заробити майно і створити бізнес з нуля або з мінімальними вкладеннями. Герої програми – звичайні прості люди, які в прямому ефірі розповідають про свій шлях до успіху.

Welcome в Білорусь – цікава передача, героями якої є туристи і експати. В рамках своєрідного реаліті-шоу герої спілкуються з корінними жителями країни, розповідають, якою бачать Білорусь, що їм подобається, а що дратує. Ця передача буде цікава як приїжджим, так і білорусам, щоб краще познайомитися з країною і краще зрозуміти інших людей.

Без акредитації – аналітична передача про найважливіші події в Білорусі та світі, за участю відомих журналістів, блогерів і публіцистів. Гості в прямому ефірі дискутують і коментують на задану ведучим тему.

Belsat Music Live – телепрограма Белсат ТБ, в рамках якої білоруські та зарубіжні музиканти грають наживо в прямому ефірі, а також ведуть бесіди з ведучим про свою творчість. Передача дозволяє ознайомитися з сучасними музичними трендами в Білорусі. Створюється спільно з приватним некомерційним веб-порталом про музику. Шукайте в програмі телепередач Белсат ТБ на тиждень.

Загадки білоруської історії – авторська передача професора Олександра Кравцевича, видатного археолога і дослідника Великого Князівства Литовського. Концепція передачі – поїздки місцями історичних подій, інтерв'ю з істориками, археологами, краєзнавцями, щоб разом вирішити загадки історії. Шукайте «Загадки білоруської історії» в програмі передач Белсат ТБ щодня в робочі дні.

Об'єктив – інформаційно-публіцистична передача про найважливіші події в країні. Повні випуски новин шукайте в програмі Белсат ТБ на сьогодні і на завтра, так як вони щоденні.

Суб'єктив – цікаві та незвичайні новини тижня, опитування, коментарі і дискусії, які не потрапили в «Об'єктив». Загальний тон оглядів іронічний, і саме тому передача називається «Суб'єктив».

Ви можете дивитися улюблені шоу і новини каналу за допомогою додатка Ланет.TV, там же завжди доступна актуальна телепрограма Белсат ТБ.