Ефір

1+1 Інші

ТСН

1+1

СТБ Інші

"Слепая". "Чужих детей не бывает"

СТБ

НТН Інші

Т/с "CSI: Маямі", 8 сезон, 11 і 12 с.

НТН

UA: Перший Дивитись

Країна пісень

UA: Перший

ICTV Інші

Т/с "Розтин покаже 2".

ICTV

Новий канал Інші

Кохання на виживання, 4 сезон, 1 еп.

Новий канал

Інтер Інші

Х/ф "Ромі"

Інтер

ТЕТ Інші

Панянка-селянка, 4 сезон

ТЕТ

UA: Культура Дивитись

Д/с "Древо". "Епоха ніжності та кохання"

UA: Культура

Україна

Українські канали

Телебачення поряд зі ЗМІ та Інтернетом вважається одним із головних джерел актуальної та корисної інформації. Так, українські канали 1+1, СТБ, ТЕТ, Новий канал, Інтер, UA: Перший, 2+2 та інші завжди були популярними, оскільки висвітлюють з усіх боків життя українців і дають повну картину того, що відбувається в країні.

Українські канали різноманітні за змістом й охоплюють аудиторію різного віку та смакових уподобань. Наприклад, 1+1 щодня випускає новинну передачу ТСН. Але доповнюють його контент і видовищні проєкти: талант-шоу Голос країни, шоу пародій за участю знаменитостей Ліпсінк Батл, пізнавальна передача про подорожі Світ навиворіт. До того ж кіномани із задоволенням зможуть насолодитися рейтинговими фільмами.

Телеканал СТБ порадує глядачів українськими програмами на соціальну тематику. Передача Один за всіх зачіпає гострі питання й ситуації, які відбулися в суспільстві. А програми, як-от Детектор брехні, Супермама, Про що мовчать жінки, дадуть змогу розширити свій кругозір, розібратися в якійсь проблемі та перейняти корисний досвід учасників.

А ось UA: Перший вважається найстарішим серед ТВ каналів українських. Орієнтований на консервативну публіку, телеканал транслює переважно інформаційно-публіцистичні, спортивні передачі, документальні фільми та популяризує українську культуру й мистецтво.

Телеканали українські також славляться своїми розважальними передачами. Наприклад, Новий канал транслює перше гумор-шоу державною мовою, представленне на ТВ каналах українських, — Вар'яти. Також для захопливого проведення часу підійдуть Хто проти блондинок?, Діти проти зірок, а ТЕТ порадує комедією Одного разу під Полтавою і скетчкомом Країна У з добірними жартами.

ТВ канали українські становлять основу всього телебачення в країні. Це й не дивно, адже вони мають беззаперечні переваги:

  • містять актуальні українські програми, свіжі новини, репортажі, інтерв'ю;
  • транслюють кінофільми та серіали українського виробництва;
  • українські канали онлайн доступні в Інтернеті та на сервісах онлайн-телебачення;
  • різноманітний контент українських каналів розрахований на широке коло глядачів.

Завдяки ресурсу Ланет.TV українські канали дивитися онлайн тепер можна з телефона, планшета або комп'ютера, а не тільки по телевізору. На сайті Ланет.TV ви зможете в будь-який зручний час дивитися ТВ-програми українських каналів, щоби завжди бути в курсі новин і перебувати в потоці подій. Глядачам доступні такі популярні телеканали: Україна, UA: Культура, ТЕТ, Інтер, НТН, ICTV, Новий канал, UA: Перший, СТБ, 1+1.