Дітям

Nick Junior Дивитись

М/с "Свинка Пеппа"

Nick Junior

ПлюсПлюс HD Інші

М/с "Щенячий патруль"

ПлюсПлюс HD

Малятко TV Дивитись

М/с "Хайді - дівчинка Альп".

Малятко TV

NIKI Junior Дивитись

М/с "Маленькі приятелі". "День чомучки"

NIKI Junior

Nickelodeon Дивитись

Т/с "Небезпечний загін"

Nickelodeon

Lale Дивитись

Мультфільми.

NIKI Kids Дивитись

М/с "Фріктаун". "Нове захоплення Бу-Бу"

Піксель Інші

М/с "Макс Грін і прибульці"

Піксель

Nick Toons Дивитись

М/с "Губка Боб Квадратні Штани"

Cine+ Kids Інші

М/ф "Думками навиворіт".

Cine+ Kids

Cartoon Network Дивитись

М/с "Дивовижний світ Гамбола"

Cartoon Network

JimJam Дивитись

М/с "Городские герои", 1 сезон, 19 с.

Канали для дітей

Канали для дітей – це телевізійний світ, який захоплює з перших секунд. Мультфільми, дитячі фільми та передачі привертають увагу не тільки малюків, а й нерідко дорослих – адже так хочеться іноді зануритися в казку та забути про проблеми.

Телеканали для дітей, окрім розважальної, мають і виховну мету. Малеча, дивлячись програми для дітей, вчиться доброти, дружелюбності, ввічливості та емпатії – переважно цими характеристиками володіють головні герої передач. Окрім того, ТВ канали для дітей показують малятам, що у навіть найскладнішій ситуації можна знайти вихід і зрештою все буде добре. Також на каналах для дітей транслюються пізнавальні програми, за допомогою яких дівчатка та хлопчики дізнаються багато цікавого про навколишній світ і розширюють кругозір. Отримання нових знань відбувається у ненав'язливій ігровій формі, тому такий підхід дуже ефективний.

ТВ канали для дітей – це прекрасна можливість зайняти малечу, коли немає часу приділити їй належну увагу. Наприклад, під час подорожі багато батьків не знають, як вгамувати малюка. Однак показавши дитині на смартфоні його улюблений телеканал з захопливими мультфільмами, вона відразу заспокоїться.

Переваги каналів для дітей:

  • займають дитину на тривалий час;
  • розважальна, виховна й освітня цілі програм;
  • цікаво дивитися контент всією сім'єю;
  • можна вибрати зручний для себе формат – перегляд як на телевізорі або комп'ютері, так і на смартфоні;
  • трансляції програм для дітей здійснюються цілодобово, тому батьки самі можуть вибрати час, коли їхнім дітям можна дивитися телебачення.

Де дивитися ТВ канали для дітей онлайн

Канали для дітей дивитися онлайн можна на сервісі Ланет.TV. Ви та ваші діти можете насолоджуватися передачами у зручному форматі: з телевізора з функцією Smart TV, ноутбука, комп'ютера, планшета або смартфона. Інтернет-телебачення не дозволить вам пропустити улюблену програму: якщо у вас немає часу подивитися її в ефірі, ви можете скористатися функцією архіву або паузи. Також в Ланет.TV доступне зручне сортування каналів за жанрами та напрямками, є можливість створювати особисті списки.

У сервісі можна дивитися ТВ-програми для дітей каналів Cine+ Kids, Nick Toons, Nickelodeon, Lale, Піксель, Niki Kids, Niki Junior, Nick Junior, Малятко TV, ПлюсПлюс HD. Серед них є програми не тільки для дошкільнят і учнів молодшої школи, а й для підлітків.

Насолоджуйтесь переглядом улюблених програм для дітей з Ланет.TV в зручному форматі!