Дітям

Малятко TV

NIKI Junior Дивитись

Програма відсутня

NIKI Junior

Lale Дивитись

Цікавинки для дітей о 24:00

NIKI Kids Дивитись

Програма відсутня

Cine+ Kids Інші

Нічне промо

Cine+ Kids

Cartoon Network Дивитись

М/с "Дивовижний світ Гамбола"

Cartoon Network

JimJam Дивитись

М/с "Робокар Полі та його друзі", 2 сезон, 22 с

Дивитися дитячі канали онлайн

Дитячі канали — це не лише гарний спосіб зайняти дитину на певний час і розважити її, але й чудовий метод навчання у захоплюючій формі. Вони мають як розважальну, так і виховну мету, тому що в ефірі якісного дитячого ТБ онлайн транслюються не лише різноманітні мультфільми, а й всілякі повчальні передачі.

Сучасні телеканали для дітей пропонують глядачам насичену програму, яка складається як з різноманітних мультфільмів та повнометражних фільмів, так і з передач навчальної спрямованості. Такі ТВ-канали можуть навіть стати частиною загального навчального процесу, адже дітям набагато простіше засвоювати нову корисну інформацію в ігровій формі, коли вона подається простою та цікавою мовою.

Окрім того, дитячі канали цікаво дивитися не лише малюкам, але нерідко і дорослим, які хочуть хоча б на мить зануритися в казку та вдатися до спогадів.

Різноманітність телеканалів для дитячої аудиторії

Поєднати приємне з корисним та провести дозвілля цікаво та пізнавально разом з дитиною вам дозволять такі дитячі канали:

 • Cartoon Network — американський канал мультиків, що є на сьогодні найбільшим дитячим телеканалом у всьому світі;
 • Cine+ Kids — канал для всієї родини, який пропонує до перегляду як улюблені казки та мультфільми для малюків, так і захоплюючі блокбастери для школярів;
 • Lale — кримськотатарський канал для дитячої аудиторії, основною метою якого є всебічний розвиток юного глядача;
 • NIKI Kids — захоплюючий український телеканал, що дозволяє дитині не лише розважатись, а й всебічно розвиватись;
 • NIKI Junior — канал українського виробництва для дітей віком до 5-ти років, на якому з українським дубляжем транслюється якісний телеконтент європейського виробництва;
 • Малятко TV — перший серед усіх україномовних телеканалів для дітей, який транслює різноманітні передачі та не тільки.

Усі ці ТВ-канали ви можете без проблем залишати дивитись дітям онлайн, щоб малюки проводили час не тільки з інтересом, але й з користю.

Де найзручніше дивитися дитячі канали онлайн

Отримати доступ до широкого асортименту найкращих українських та міжнародних телеканалів, орієнтованих на дитячу аудиторію, ви можете у сучасному сервісі Ланет.TV. Окрім можливості дивитися дитячі канали на будь-який смак, зручний сервіс онлайн-ТБ має й інші переваги:

 • величезна різноманітність найкращих телеканалів — як українських, так і міжнародних, які для максимальної зручності користувачів поділені на декілька основних тематик;
 • велика кількість каналів, що транслюють зображення в HD-якості;
 • можливість насолоджуватися переглядом цікавих передач не лише на домашньому телевізорі, а й на інших гаджетах одночасно — ПК, ноутбуці, планшеті чи смартфоні, що працює на базі операційної системи Android;
 • цілодобова трансляція каналів у зручному форматі;
 • наявність призупинення послуг, що може тривати до трьох тижнів на рік;
 • використання паузи, максимальна тривалість якої становить 120 хвилин;
 • можливість вибору індивідуальних налаштувань, а також встановлення батьківського контролю;
 • надання безкоштовного тарифного плану на певний період, що дозволяє протестувати сервіс та визначити для себе всі його можливості;
 • регулярні привабливі акції та програми лояльності для нових та постійних клієнтів.

У сервісі представлені лише найкращі дитячі ТВ-канали онлайн, які неодмінно підкорять серця малюків. Так, ви можете отримати цілодобовий доступ до перегляду таких телеканалів, як Cine+ Kids, Lale, Niki Kids, Niki Junior, Малятко TV, Cartoon Network тощо.

Щоб із задоволенням дивитися дитячі канали онлайн, а також для доступу до багатьох інших цікавих телеканалів вам необхідно авторизуватися в сервісі інтернет-ТБ, обрати відповідний тариф із запропонованих та оплатити його. Після цього ви зможете користуватися всім функціоналом Ланет.TV та отримувати море задоволення від перегляду захоплюючого телеконтенту у будь-який час та в будь-якому місці.

У сервісі можна дивитися ТВ-програми для дітей каналів Cine+ Kids, Lale, Niki Kids, Niki Junior, Малятко TV. Серед них є програми не тільки для дошкільнят і учнів молодшої школи, а й для підлітків.

Насолоджуйтесь переглядом улюблених програм для дітей з Ланет.TV в зручному форматі!