Пізнання

English Club TV Дивитись

This Day In History

English Club TV

Фауна Дивитись

Дикі тварини у зоопарку Сан-Дієго, 17 еп

NASA.TV Дивитись

Кадри космосу з перших рук о 10:00

Travel Channel Дивитись

Крижане золото

Travel Channel

National Geographic Дивитись

Авто - SOS

National Geographic

Discovery Channel Дивитись

Забуте і поховане

Discovery Channel

Наука Дивитись

Легендарні колісні пароплави, 1 еп

Da Vinci Дивитись

Большой вопрос. Удивительные растения: растения со всего мира

Ukraїner Дивитись

Експедиції Україною о 10:00

Еко TV Дивитись

Екологія успіху

ДемСокира Дивитись

Гострі питання української сучасності о 10:00

ДемСокира

Viasat History Дивитись

Останній похід вікінгів

Viasat History

NatGeoWild Дивитись

Невловима кішка

Travel&Adventure Дивитись

Премьера. Приключения в Азии. Священный хребет (Тайвань)

Travel&Adventure

Viasat Nature Дивитись

Дика Латинська Америка

Viasat Nature

History Дивитись

Чоловіки в горах

Трофей Дивитись

Ти повинен це побачити

Трофей

Viasat Explore Дивитись

Залізниця в льодах

Viasat Explore

Терра Дивитись

У відрив, 1 сезон, 1 еп

Travel Guide Дивитись

Чудовий світ живої природи о 09:50

Travel Guide

Ісландія Дивитись

Петров | Іванов | Грішин Live

Ісландія

Animal Planet Дивитись

Майстер зі створення басейнів

Animal Planet

Investigation Discovery Дивитись

Американський жах

Investigation Discovery

Discovery Science Дивитись

Крізь кротовину з Морганом Фріменом

Discovery Science

Перший автомобільний Дивитись

Герої автоспорту

Перший автомобільний

DocuBox Дивитись

Авиаторы, 3 сезон, 7 эп

CBS Reality Дивитись

Домашній звіринець

CBS Reality

Пізнавальні ТВ-канали дивитись онлайн

Пізнання світу навколо себе – одна з природних, вроджених потреб людини. І сьогодні для цього зовсім не обов'язково заробляти мільйони та їздити світом із важким рюкзаком – достатньо включити пізнавальне ТБ.

Ланет.TV: пізнавальні канали цілодобово

Пізнавальні канали розраховані на широку аудиторію – на всіх, хто хоче знати, як влаштований світ, і потребує нових знань. На таких каналах транслюються документальні фільми та серіали, навчальні та пізнавальні програми й шоу та інший змістовний контент. За їх переглядом ви зможете відволіктися від суєти та відпочити й одночасно дізнатися багато цікавого про навколишній світ: екологію, природу, історію, науку й техніку.

У розділі жанри на Ланет.TV ви знайдете пізнавальні канали про все на світі: про подорожі по джунглях, пустелях і загублених куточках світу, підкорення космосу та морських глибин, загадки історії та наукові відкриття. National Geographic і Animal Planet розповість про життя диких тварин, SCI розповість про таємниці всесвіту, а Travel Guide познайомить із прекрасними містами світу. Завдяки перегляду передач, документальних фільмів та серіалів на пізнавальних каналах кожен може задовольнити цікавість і розширити власні межі: для гурманів знайдуться передачі про гастрономічні особливості народів світу, для автомобілістів – передачі про суперкари та історію розвитку автомобілебудування, для затятих дачників та садівників – цілі канали, присвячені їхньому захопленню. Також ви знайдете в розділі канали про кримінальні події, канали з публіцистичним та інформаційно-аналітичним контентом та інші спеціалізовані пізнавальні канали.

Окрім найкращих зарубіжних проєктів, на Ланет.TV представлено українське пізнавальне ТБ – наприклад, канали про туризм по нашій прекрасній країні. Вибирайте контент із цікавою для вас тематикою та насолоджуйтеся переглядом захопливих інформативних передач у високій якості на Ланет.TV.

Ланет.TV – сервіс онлайн ТБ, з яким ви можете 24/7 дивитися цікаві пізнавальні передачі з будь-якого пристрою – телевізора зі Smart TV, ПК, ноутбука, планшета та навіть смартфона. Для цього потрібне лише підключення до Інтернету та оплата обраного пакету каналів – таких пропонується декілька на вибір, з різним контентним наповненням та ціною.

За допомогою вбудованої ТВ-програми та простого пошуку за тегами та жанрами ви легко знайдете потрібні канали та передачі, а також зможете відстежувати найактуальніший контент та «гарячі» новини. Кожен користувач має власний особистий кабінет, де зберігаються його дані та списки обраних передач і каналів.

Отже, переваги сервісу Ланет.TV:

  • великий вибір каналів з усього світу;
  • вигідні тарифи на пакети;
  • перегляд ТБ з будь-якого гаджета, підключеного до Інтернету;
  • перегляд ТБ з будь-якої точки світу;
  • підключення до сервісу кількох пристроїв;
  • простий інтерфейс та зручна навігація;
  • проста та зручна оплата послуги;
  • бонуси та акції.

Активні користувачі Ланет.TV беруть участь у різних розіграшах та активності та заробляють бонуси, які пізніше можна використовувати на оплату послуги.

Де дивитися пізнавальні телеканали онлайн

Ви можете дивитися пізнавальні канали за допомогою інтернет-телебачення Ланет.TV. Залежно від вашого обладнання, ви можете встановити програму або використовувати вебверсію сервісу, щоб дивитися ТВ-контент онлайн.

Пізнавальні канали дивитися онлайн ви можете за допомогою Ланет.TV. Це сервіс онлайн+ТБ, що дає змогу 24/7 і в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету, насолоджуватися інформативними передачами пізнавальних каналів. До них належать наступні телеканали: Discovery Science, Investigation Discovery, Animal Planet, Ісландія, Travel Guide, Viasat Explore, Viasat Nature, History, Travel+Adventure, NatGeoWild, Viasat History, Ukraїner, Discovery Channel, Da Vinci, Еко TV, ДемСокира, NASA.TV, National Geographic, English Club TV.