Пізнання

English Club TV

Фауна Дивитись

Зоопарки України

NASA.TV Дивитись

Кадри космосу з перших рук о 01:00

Travel Channel Дивитись

Portals To Hell. Season 2. Ep. 17. Lake Shawnee Amusement Park

Travel Channel

National Geographic Дивитись

Осушити океан, 1 сезон, 4 еп. Затонулі скарби

National Geographic

Discovery Channel Дивитись

Мисливці за мотлохом, 16 сезон, 2 еп. Знімаю капелюх перед ціною

Discovery Channel

Наука Дивитись

Ваш фантастичний розум, 1 еп

Da Vinci Дивитись

Наука: зроби сам. Дикі наукові фокуси

Ukraїner

Еко TV Дивитись

Д/с "Блакитна планета 2"

ДемСокира

NatGeoWild Дивитись

Незвичайна ферма сім'ї Пол, 13 еп

Travel&Adventure

History Дивитись

Між молотом і ковадлом, 10 сезон, 2 еп. Виїзний тур: Змагання у Монтані

Трофей Дивитись

Збройова школа, 100 еп

Трофей

Терра Дивитись

Подорожі класом люкс, 6 еп

Ісландія Дивитись

Антиподи

Ісландія

Animal Planet Дивитись

Золтан - король зграї, 4 еп

Animal Planet

Investigation Discovery Дивитись

Вбивства у світі "Плейбоя", 1 сезон, 2 еп. Метелик на полум'я

Investigation Discovery

Перший автомобільний Дивитись

Мотоспорт

Перший автомобільний

DocuBox Дивитись

Дика Австралія з Реєм Мірсом, 3 еп. Буш

CBS Reality

Закон ТБ Інші

Програма відсутня

Закон ТБ

Масон ТБ Інші

Програма відсутня

Масон ТБ

History 2 Інші

Телеканал про історію та її дослідження о 24:30

History 2

6 соток Інші

Прикраси. Нове життя, 25 еп

6 соток

Фронт Інші

Гвинтокрили на війні, 1 еп

Фронт

Медичний Інші

Програма відсутня

Медичний

Пізнавальні ТВ-канали дивитись онлайн

Пізнання світу навколо себе – одна з природних, вроджених потреб людини. І сьогодні для цього зовсім не обов'язково заробляти мільйони та їздити світом із важким рюкзаком – достатньо включити пізнавальне ТБ.

Ланет.TV: пізнавальні канали цілодобово

Пізнавальні канали розраховані на широку аудиторію – на всіх, хто хоче знати, як влаштований світ, і потребує нових знань. На таких каналах транслюються документальні фільми та серіали, навчальні та пізнавальні програми й шоу та інший змістовний контент. За їх переглядом ви зможете відволіктися від суєти та відпочити й одночасно дізнатися багато цікавого про навколишній світ: екологію, природу, історію, науку й техніку.

У розділі жанри на Ланет.TV ви знайдете пізнавальні канали про все на світі: про подорожі по джунглях, пустелях і загублених куточках світу, підкорення космосу та морських глибин, загадки історії та наукові відкриття. National Geographic і Animal Planet розповість про життя диких тварин, SCI розповість про таємниці всесвіту, а Travel Guide познайомить із прекрасними містами світу. Завдяки перегляду передач, документальних фільмів та серіалів на пізнавальних каналах кожен може задовольнити цікавість і розширити власні межі: для гурманів знайдуться передачі про гастрономічні особливості народів світу, для автомобілістів – передачі про суперкари та історію розвитку автомобілебудування, для затятих дачників та садівників – цілі канали, присвячені їхньому захопленню. Також ви знайдете в розділі канали про кримінальні події, канали з публіцистичним та інформаційно-аналітичним контентом та інші спеціалізовані пізнавальні канали.

Окрім найкращих зарубіжних проєктів, на Ланет.TV представлено українське пізнавальне ТБ – наприклад, канали про туризм по нашій прекрасній країні. Вибирайте контент із цікавою для вас тематикою та насолоджуйтеся переглядом захопливих інформативних передач у високій якості на Ланет.TV.

Ланет.TV – сервіс онлайн ТБ, з яким ви можете 24/7 дивитися цікаві пізнавальні передачі з будь-якого пристрою – телевізора зі Smart TV, ПК, ноутбука, планшета та навіть смартфона. Для цього потрібне лише підключення до Інтернету та оплата обраного пакету каналів – таких пропонується декілька на вибір, з різним контентним наповненням та ціною.

За допомогою вбудованої ТВ-програми та простого пошуку за тегами та жанрами ви легко знайдете потрібні канали та передачі, а також зможете відстежувати найактуальніший контент та «гарячі» новини. Кожен користувач має власний особистий кабінет, де зберігаються його дані та списки обраних передач і каналів.

Отже, переваги сервісу Ланет.TV:

  • великий вибір каналів з усього світу;
  • вигідні тарифи на пакети;
  • перегляд ТБ з будь-якого гаджета, підключеного до Інтернету;
  • перегляд ТБ з будь-якої точки світу;
  • підключення до сервісу кількох пристроїв;
  • простий інтерфейс та зручна навігація;
  • проста та зручна оплата послуги;
  • бонуси та акції.

Активні користувачі Ланет.TV беруть участь у різних розіграшах та активності та заробляють бонуси, які пізніше можна використовувати на оплату послуги.

Де дивитися пізнавальні телеканали онлайн

Ви можете дивитися пізнавальні канали за допомогою інтернет-телебачення Ланет.TV. Залежно від вашого обладнання, ви можете встановити програму або використовувати вебверсію сервісу, щоб дивитися ТВ-контент онлайн.

Пізнавальні канали дивитися онлайн ви можете за допомогою Ланет.TV. Це сервіс онлайн+ТБ, що дає змогу 24/7 і в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету, насолоджуватися інформативними передачами пізнавальних каналів. До них належать наступні телеканали: Discovery Science, Investigation Discovery, Animal Planet, Ісландія, Travel Guide, Viasat Explore, Viasat Nature, History, Travel+Adventure, NatGeoWild, Viasat History, Ukraїner, Discovery Channel, Da Vinci, Еко TV, ДемСокира, NASA.TV, National Geographic, English Club TV.