Пізнання

English Club TV

Фауна

National Geographic

Discovery Channel Дивитись

Мільярдер під прикриттям

Discovery Channel

Da Vinci

Еко TV Дивитись

Т/с "Уряд"

ДемСокира

Viasat History Дивитись

Великая эпидемия чумы в Лондоне, 3 эп.

Viasat History

NatGeoWild

Travel+Adventure Дивитись

Есть на свете тихий уголок (Эфиопия)

Travel+Adventure

Viasat Nature Дивитись

Дикий Токіо

Viasat Nature

Трофей

Viasat Explore Дивитись

Риболовля з зірками

Viasat Explore

Travel Guide

Ісландія Дивитись

Антиподи

Ісландія

Дача

Animal Planet Дивитись

Зоопарк Ірвінів

Animal Planet

Investigation Discovery Дивитись

Убийца под вопросом, 2 эп. Человек с кроличьей лапой

Investigation Discovery

Discovery Science Дивитись

Аляскинський трикутник

Discovery Science

Перший автомобільний Дивитись

Автоспорт.

Перший автомобільний

Епоха Дивитись

Військова справа: топ 10

Епоха

Терра

Наука

Пізнавальні канали

Дізнатися, як влаштований світ навколо нас, вирушити у далеку подорож Землею та за її межі й відкрити для себе цінне джерело знань можна з пізнавальними каналами, яких на телебаченні все більше й більше.

Телеканали пізнавальні призначені захопленій і спраглій нових знань аудиторії. І дитина, і дорослий не зможуть відірватися від цікавих пізнавальних програм, представлених на каналах.

Пізнавальні канали пропонують для перегляду сотні змістовних передач, а також:

  • піднімуть рівень ерудиції та знань в історії, географії, фізиці та біології, особливо якщо вам ніколи читати книги;
  • ТВ канали пізнавальні чудово відволічуть від метушні та допоможуть відпочити, оскільки не містять набридливої ​​реклами, новинних і політичних передач;
  • ви дізнаєтеся багато корисного з передач про екологію, риболовлю, будівництво, здорове харчування.

Найпопулярнішими серед ТВ каналів пізнавальних є канали групи Discovery. Animal Planet ближче познайомить аудиторію з дивовижним світом диких тварин і домашніх улюбленців. Discovery Science доступно розповість про науку та наукові дослідження. А ID, найбільш «детективний» серед пізнавальних каналів, спеціалізується на кримінальному контенті — гучних розслідуваннях, загадкових убивствах і заплутаних злочинах.

Більше дізнатися про космос, його загадки й побувати на космічній станції дасть змогу NASA.TV. Разом із пізнавальними програмами NASA.TV глядач зможе помандрувати космічними просторами, почує про відкриття з перших вуст і зрозуміє, як це — бути членом космічного екіпажу.

Серед українських ТВ каналів пізнавальних є також чимало гідних медіапроєктів, що популяризують туризм Україною. Наприклад, Ukraїner транслює експедиції маловідомими й мальовничими куточками нашої країни.

Завдяки пізнавальним каналам онлайн, як-от Discovery Channel, Viasat History, National Geographic, Da Vinci, Travel+Adventure, Дача, Еко TV, Трофей, NatGeoWild тощо, ми поповнимо свої знання про світ навколо. А дивитися ТВ-програми пізнавальних каналів — означає зрозуміти, на якій прекрасній планеті живе людство.

Пізнавальні канали дивитися онлайн ви можете за допомогою Ланет.TV. Це сервіс онлайн-ТБ, що дає змогу 24/7 і в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету, насолоджуватися інформативними передачами пізнавальних каналів. До них належать наступні телеканали: Discovery Science, Investigation Discovery, Animal Planet, Дача, Ісландія, Travel Guide, Трофей, Viasat Explore, Viasat Nature, History, Travel+Adventure, NatGeoWild, Viasat History, Ukraїner, 36,6, Discovery Channel, Da Vinci, Еко TV, ДемСокира, NASA.TV, National Geographic, English Club TV.