Пізнання

English Club TV Дивитись

Spot On The Map. Ep. 41

English Club TV

Фауна Дивитись

Природа сьогодні, 1 еп

NASA.TV Дивитись

Кадри космосу з перших рук о 11:00

Travel Channel Дивитись

Музейні загадки

Travel Channel

National Geographic Дивитись

Пізнавально про нашу планету о 10:35

National Geographic

Discovery Channel Дивитись

Реставратори

Discovery Channel

Наука Дивитись

Зона ризику, 5 еп

Da Vinci Дивитись

Максимум науки

ДемСокира

NatGeoWild Дивитись

Пізнавально про природу о 10:35

Travel&Adventure

History Дивитись

Хапай не дивлячись

Трофей Дивитись

Охотничьи рецепты, 28 эп

Трофей

Терра Дивитись

1000 днів для планети, 11 еп

Ісландія Дивитись

Що буде далі?

Ісландія

Animal Planet Дивитись

Зоопарк Ірвінів

Animal Planet

Investigation Discovery Дивитись

Зниклі безвісти

Investigation Discovery

Discovery Science Дивитись

Як влаштований Всесвіт

Discovery Science

Перший автомобільний Дивитись

Електромобілі

Перший автомобільний

DocuBox Дивитись

Музыкальный вояж, 56 эп

CBS Reality Дивитись

Дом ужасов, 2 сезон, 5 эп

CBS Reality

Закон ТБ Інші

Передача о 11:00

Закон ТБ

Масон ТБ Інші

Передача о 11:00

Масон ТБ

6 соток Інші

Пустіть будівельників в будинок

6 соток

History 2 Дивитись

Архив НЛО, 1 сезон, 4 эп. Бразильский Розуэлл

Пізнавальні ТВ-канали дивитись онлайн

Пізнання світу навколо себе – одна з природних, вроджених потреб людини. І сьогодні для цього зовсім не обов'язково заробляти мільйони та їздити світом із важким рюкзаком – достатньо включити пізнавальне ТБ.

Ланет.TV: пізнавальні канали цілодобово

Пізнавальні канали розраховані на широку аудиторію – на всіх, хто хоче знати, як влаштований світ, і потребує нових знань. На таких каналах транслюються документальні фільми та серіали, навчальні та пізнавальні програми й шоу та інший змістовний контент. За їх переглядом ви зможете відволіктися від суєти та відпочити й одночасно дізнатися багато цікавого про навколишній світ: екологію, природу, історію, науку й техніку.

У розділі жанри на Ланет.TV ви знайдете пізнавальні канали про все на світі: про подорожі по джунглях, пустелях і загублених куточках світу, підкорення космосу та морських глибин, загадки історії та наукові відкриття. National Geographic і Animal Planet розповість про життя диких тварин, SCI розповість про таємниці всесвіту, а Travel Guide познайомить із прекрасними містами світу. Завдяки перегляду передач, документальних фільмів та серіалів на пізнавальних каналах кожен може задовольнити цікавість і розширити власні межі: для гурманів знайдуться передачі про гастрономічні особливості народів світу, для автомобілістів – передачі про суперкари та історію розвитку автомобілебудування, для затятих дачників та садівників – цілі канали, присвячені їхньому захопленню. Також ви знайдете в розділі канали про кримінальні події, канали з публіцистичним та інформаційно-аналітичним контентом та інші спеціалізовані пізнавальні канали.

Окрім найкращих зарубіжних проєктів, на Ланет.TV представлено українське пізнавальне ТБ – наприклад, канали про туризм по нашій прекрасній країні. Вибирайте контент із цікавою для вас тематикою та насолоджуйтеся переглядом захопливих інформативних передач у високій якості на Ланет.TV.

Ланет.TV – сервіс онлайн ТБ, з яким ви можете 24/7 дивитися цікаві пізнавальні передачі з будь-якого пристрою – телевізора зі Smart TV, ПК, ноутбука, планшета та навіть смартфона. Для цього потрібне лише підключення до Інтернету та оплата обраного пакету каналів – таких пропонується декілька на вибір, з різним контентним наповненням та ціною.

За допомогою вбудованої ТВ-програми та простого пошуку за тегами та жанрами ви легко знайдете потрібні канали та передачі, а також зможете відстежувати найактуальніший контент та «гарячі» новини. Кожен користувач має власний особистий кабінет, де зберігаються його дані та списки обраних передач і каналів.

Отже, переваги сервісу Ланет.TV:

  • великий вибір каналів з усього світу;
  • вигідні тарифи на пакети;
  • перегляд ТБ з будь-якого гаджета, підключеного до Інтернету;
  • перегляд ТБ з будь-якої точки світу;
  • підключення до сервісу кількох пристроїв;
  • простий інтерфейс та зручна навігація;
  • проста та зручна оплата послуги;
  • бонуси та акції.

Активні користувачі Ланет.TV беруть участь у різних розіграшах та активності та заробляють бонуси, які пізніше можна використовувати на оплату послуги.

Де дивитися пізнавальні телеканали онлайн

Ви можете дивитися пізнавальні канали за допомогою інтернет-телебачення Ланет.TV. Залежно від вашого обладнання, ви можете встановити програму або використовувати вебверсію сервісу, щоб дивитися ТВ-контент онлайн.

Пізнавальні канали дивитися онлайн ви можете за допомогою Ланет.TV. Це сервіс онлайн+ТБ, що дає змогу 24/7 і в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету, насолоджуватися інформативними передачами пізнавальних каналів. До них належать наступні телеканали: Discovery Science, Investigation Discovery, Animal Planet, Ісландія, Travel Guide, Viasat Explore, Viasat Nature, History, Travel+Adventure, NatGeoWild, Viasat History, Ukraїner, Discovery Channel, Da Vinci, Еко TV, ДемСокира, NASA.TV, National Geographic, English Club TV.