Пізнання

English Club TV Дивитись

The Painting

English Club TV

Фауна Дивитись

Таємниці акул

NASA.TV Дивитись

Кадри космосу з перших рук о 23:00

Travel Channel Дивитись

Программа отсутствует

Travel Channel

National Geographic Дивитись

Контрабанда з Маріаною Ван Зеллер, 1 сезон, 7 еп. Тигри

National Geographic

Discovery Channel Дивитись

"Сад": громада чи секта?, 1 еп. Ласкаво просимо до "Саду"

Discovery Channel

Наука Дивитись

А ти знав, 20 еп

Da Vinci Дивитись

Як стати надзвичайними. Пожежниця Сабріна Коен-Гаттон, і біонічний чоловік Марк Орморд

Ukraїner

Еко TV Дивитись

Т/с "Уряд"

ДемСокира

NatGeoWild Дивитись

Неймовірний доктор Пол

Travel&Adventure

History Дивитись

Північна Корея: Темні таємниці

Трофей Дивитись

Просто про складне

Трофей

Терра Дивитись

Велика подорож Америкою, 10 еп

Ісландія Дивитись

Інтелектуально-творчий контент о 23:00

Ісландія

Animal Planet Дивитись

Аляска: вижити в останній межі, 1 сезон, 5 еп. Аляска помилок не вибачає

Animal Planet

Investigation Discovery Дивитись

Мамо, можна я вб'ю?, 1 еп. Кидали-вбивці

Investigation Discovery

Discovery Science Дивитись

Прокляття Бермудського трикутника, 7 еп

Discovery Science

Перший автомобільний Дивитись

Авто і технології о 23:00

Перший автомобільний

DocuBox Дивитись

Мисливці за минулим. Знайомство з паранормальним, 1 сезон, 8 еп. Пляж насолод у Блекпулі

CBS Reality

Закон ТБ Інші

Передача о 23:00

Закон ТБ

Масон ТБ Інші

Передача о 23:00

Масон ТБ

History 2 Інші

Монстрологія, 3 сезон, 9 еп. Озерні демони

History 2

6 соток Інші

Сади Олівії, 2 еп

6 соток

Пізнавальні ТВ-канали дивитись онлайн

Пізнання світу навколо себе – одна з природних, вроджених потреб людини. І сьогодні для цього зовсім не обов'язково заробляти мільйони та їздити світом із важким рюкзаком – достатньо включити пізнавальне ТБ.

Ланет.TV: пізнавальні канали цілодобово

Пізнавальні канали розраховані на широку аудиторію – на всіх, хто хоче знати, як влаштований світ, і потребує нових знань. На таких каналах транслюються документальні фільми та серіали, навчальні та пізнавальні програми й шоу та інший змістовний контент. За їх переглядом ви зможете відволіктися від суєти та відпочити й одночасно дізнатися багато цікавого про навколишній світ: екологію, природу, історію, науку й техніку.

У розділі жанри на Ланет.TV ви знайдете пізнавальні канали про все на світі: про подорожі по джунглях, пустелях і загублених куточках світу, підкорення космосу та морських глибин, загадки історії та наукові відкриття. National Geographic і Animal Planet розповість про життя диких тварин, SCI розповість про таємниці всесвіту, а Travel Guide познайомить із прекрасними містами світу. Завдяки перегляду передач, документальних фільмів та серіалів на пізнавальних каналах кожен може задовольнити цікавість і розширити власні межі: для гурманів знайдуться передачі про гастрономічні особливості народів світу, для автомобілістів – передачі про суперкари та історію розвитку автомобілебудування, для затятих дачників та садівників – цілі канали, присвячені їхньому захопленню. Також ви знайдете в розділі канали про кримінальні події, канали з публіцистичним та інформаційно-аналітичним контентом та інші спеціалізовані пізнавальні канали.

Окрім найкращих зарубіжних проєктів, на Ланет.TV представлено українське пізнавальне ТБ – наприклад, канали про туризм по нашій прекрасній країні. Вибирайте контент із цікавою для вас тематикою та насолоджуйтеся переглядом захопливих інформативних передач у високій якості на Ланет.TV.

Ланет.TV – сервіс онлайн ТБ, з яким ви можете 24/7 дивитися цікаві пізнавальні передачі з будь-якого пристрою – телевізора зі Smart TV, ПК, ноутбука, планшета та навіть смартфона. Для цього потрібне лише підключення до Інтернету та оплата обраного пакету каналів – таких пропонується декілька на вибір, з різним контентним наповненням та ціною.

За допомогою вбудованої ТВ-програми та простого пошуку за тегами та жанрами ви легко знайдете потрібні канали та передачі, а також зможете відстежувати найактуальніший контент та «гарячі» новини. Кожен користувач має власний особистий кабінет, де зберігаються його дані та списки обраних передач і каналів.

Отже, переваги сервісу Ланет.TV:

  • великий вибір каналів з усього світу;
  • вигідні тарифи на пакети;
  • перегляд ТБ з будь-якого гаджета, підключеного до Інтернету;
  • перегляд ТБ з будь-якої точки світу;
  • підключення до сервісу кількох пристроїв;
  • простий інтерфейс та зручна навігація;
  • проста та зручна оплата послуги;
  • бонуси та акції.

Активні користувачі Ланет.TV беруть участь у різних розіграшах та активності та заробляють бонуси, які пізніше можна використовувати на оплату послуги.

Де дивитися пізнавальні телеканали онлайн

Ви можете дивитися пізнавальні канали за допомогою інтернет-телебачення Ланет.TV. Залежно від вашого обладнання, ви можете встановити програму або використовувати вебверсію сервісу, щоб дивитися ТВ-контент онлайн.

Пізнавальні канали дивитися онлайн ви можете за допомогою Ланет.TV. Це сервіс онлайн+ТБ, що дає змогу 24/7 і в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету, насолоджуватися інформативними передачами пізнавальних каналів. До них належать наступні телеканали: Discovery Science, Investigation Discovery, Animal Planet, Ісландія, Travel Guide, Viasat Explore, Viasat Nature, History, Travel+Adventure, NatGeoWild, Viasat History, Ukraїner, Discovery Channel, Da Vinci, Еко TV, ДемСокира, NASA.TV, National Geographic, English Club TV.