Мамам

Milady Дивитись

Телемагазин ТЮСО

FashionBox Дивитись

Передача о 13:30

FoodNetwork Дивитись

The Great Food Truck Race (Series 16): Final Showdown (Episode 8)

FoodNetwork

Discovery TLC Дивитись

Оденься к свадьбе: Ланкашир, 2 сезон, 13 эп. Золотая медаль Гока

Discovery TLC

Genuine TV

Fashion TV Ukraine Дивитись

Ваш орієнтир у світі моди о 13:30

Fashion TV Ukraine

Наталі Дивитись

Корисності на всі випадки життя о 14:00

Наталі

Канали про моду

Канали про моду – це телевізійний світ краси та стилю. Фешн-індустрія дуже динамічна, тому, щоб бути в курсі всіх трендів, потрібно регулярно споживати інформацію про модні новинки.

ТВ канали про моду ведуть цілодобове мовлення, щоб глядачі могли познайомитися зі світовими тенденціями у зручний для них час. Дізнатися, які весільні колекції актуальні, яке взуття краще купити під костюм або плаття, а що надіти з прикрас, виходячи у світ, можна, просто включивши телеканал про моду.

Більше того, жанри програм про моду – дуже різноманітні. Це, зокрема, і бесіди з відомими стилістами та експертами у сфері фешн-індустрії, і репортажі з подіумів Парижа, Мілана, Лондона та інших міст, і відео із залаштунків, щоб зрозуміти, як формуються тренди, як відбувається творчий процес у провідних дизайнерів, і що допомагає моделям бути завжди у формі. ТВ канали про моду переносять свою аудиторію з повсякденного життя у країну стилю та б'юті-сфери і роблять дозвілля приємним і корисним.

Переваги каналів про моду:

  • інформування про фешн-індустрію, стиль, красу;
  • можливість дивитись програми про моду у будь-який час – канали мовлять цілодобово;
  • легка і ненав'язлива форма подачі інформації;
  • можливість дивитися з будь-якого зручного глядачеві пристрою – телевізора, ноутбука, комп'ютера, планшета або ж телефону;
  • різноманіття програм про моду – новинні підбірки, інтерв'ю з провідними стилістами та дизайнерами, трансляції з подіумів, фільми, зокрема документальні, тощо.

ТВ канали про моду можна дивитися здебільшого будь-якій аудиторії – незалежно від статі та віку. Потрібна лише щира зацікавленість темою.

Де канали про моду дивитися онлайн

З Ланет.TV ви зможете дивитися канали про моду онлайн у комфортному для вас форматі – по телевізору з функцією Smart TV, на ноутбуці, комп'ютері, планшеті або зі смартфона. У сервісу є функції архіву і паузи, завдяки яким ви не пропустите свою улюблену передачу. Також в Ланет.TV доступна опція «Батьківський контроль» і програма накопичення бонусів за участь в акціях. Сервіс має зручне сортування каналів за жанрами, є можливість створювати персональні списки.

З Ланет.TV ви можете дивитися ТВ-програми каналів про моду. У спеціальній підбірці є як українські, так і зарубіжні телеканали – Fashion TV Ukraine, Fashion TV, Genuine TV, Discovery TLC, Milady.

Ланет.TV - це безперебійний доступ до телеканалів. Дивіться улюблені програми про моду разом з нами!