Мамам

Бігуді Інші

Сімейні мелодрами

Бігуді

Milady Дивитись

Fashion Time.

FoodNetwork Дивитись

Незвичайна їжа з Ендрю Зіммерном

FoodNetwork

Discovery TLC Дивитись

Виза невесты. Виза жениха. Знакомство, 3 сезон, 13 эп.

Discovery TLC

К2 Інші

Правила життя

К2

Boutique TV Дивитись

Ювелірний телемагазин.

Boutique TV

Genuine TV Дивитись

Година зіркових пропозицій

Fashion TV Дивитись

Haute Couture Fashion Week

Fashion TV Ukraine

Наталі Дивитись

Корисності на всі випадки життя о 13:00

Наталі

Sonata TV

Канали про моду

Канали про моду – це телевізійний світ краси та стилю. Фешн-індустрія дуже динамічна, тому, щоб бути в курсі всіх трендів, потрібно регулярно споживати інформацію про модні новинки.

ТВ канали про моду ведуть цілодобове мовлення, щоб глядачі могли познайомитися зі світовими тенденціями у зручний для них час. Дізнатися, які весільні колекції актуальні, яке взуття краще купити під костюм або плаття, а що надіти з прикрас, виходячи у світ, можна, просто включивши телеканал про моду.

Більше того, жанри програм про моду – дуже різноманітні. Це, зокрема, і бесіди з відомими стилістами та експертами у сфері фешн-індустрії, і репортажі з подіумів Парижа, Мілана, Лондона та інших міст, і відео із залаштунків, щоб зрозуміти, як формуються тренди, як відбувається творчий процес у провідних дизайнерів, і що допомагає моделям бути завжди у формі. ТВ канали про моду переносять свою аудиторію з повсякденного життя у країну стилю та б'юті-сфери і роблять дозвілля приємним і корисним.

Переваги каналів про моду:

  • інформування про фешн-індустрію, стиль, красу;
  • можливість дивитися програми про моду у будь-який час – канали мовлять цілодобово;
  • легка і ненав'язлива форма подачі інформації;
  • можливість дивитися з будь-якого зручного глядачеві пристрою – телевізора, ноутбука, комп'ютера, планшета або ж телефону;
  • різноманіття програм про моду – новинні підбірки, інтерв'ю з провідними стилістами та дизайнерами, трансляції з подіумів, фільми, зокрема документальні, тощо.

ТВ канали про моду можна дивитися здебільшого будь-якій аудиторії – незалежно від статі та віку. Потрібна лише щира зацікавленість темою.

Де канали про моду дивитися онлайн

З Ланет.TV ви зможете дивитися канали про моду онлайн у комфортному для вас форматі – по телевізору з функцією Smart TV, на ноутбуці, комп'ютері, планшеті або зі смартфона. У сервісу є функції архіву і паузи, завдяки яким ви не пропустите свою улюблену передачу. Також в Ланет.TV доступна опція «Батьківський контроль» і програма накопичення бонусів за участь в акціях. Сервіс має зручне сортування каналів за жанрами, є можливість створювати персональні списки.

З Ланет.TV ви можете дивитися ТВ-програми каналів про моду. У спеціальній підбірці є як українські, так і зарубіжні телеканали – Fashion TV Ukraine, Fashion TV, Fashion One, Genuine TV, Boutique TV, К2, Discovery TLC, Milady, Бігуді.

Ланет.TV - це безперебійний доступ до телеканалів. Дивіться улюблені програми про моду разом з нами!