Музика

Камери

Регіони

Дітям

Ефір

Програма телеканалу Україна

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

genre-fill

Жанри

 • Музика

 • Камери

 • Регіони

 • Дітям

 • Ефір

 • Спорт

 • Мамам

 • Пізнання

 • Розваги

 • Інфо

🥇 Де докладна ТВ програма каналу Україна?

Щоб ознайомитися з ТВ-програмою каналу Україна, вам не потрібно шукати її на сторонніх ресурсах. Детальна програма передач міститься в сервісі онлайн-телебачення, яка доступна користувачам у будь-який зручний час і на різних типах пристроїв.

🥇 Яка ТВ програма каналу Україна сьогодні?

Якщо вас цікавить точний час виходу в ефір улюбленого шоу на каналі Україна, у цьому вам допоможе детальна програма передач на сьогодні. Ознайомитися з нею ви можете прямо в сервісі інтернет-ТБ. Ця функція доступна на всіх видах пристроїв — телевізорі, комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні.

🥇 Де дивитися телепрограму каналу Україна на тиждень онлайн?

Не пропустити вихід програми, що вас цікавить, фільму або серіалу на каналі Україна дозволяє зручна телепрограма на тиждень вперед. Вона міститься в сервісі інтернет-ТБ, і подивитися її можуть усі користувачі в режимі онлайн у будь-який час і на будь-якому зручному пристрої.

Програма Україна

Всеукраїнський інформаційно-аналітичний телеканал веде цілодобову трансляцію й розповідає про найсвіжіші події в Україні та світі. Телепрограма Україна щодня пропонує глядачеві актуальні новини, аналітичні програми, розслідування, думки та прогнози експертів та інше. Щоб не пропустити найцікавіше, розповідаємо про найпопулярніші передачі у телепрограмі Україна на тиждень.

Ранок з Україною — одне з найпопулярніших шоу з програми телепередач України, з яким щодня прокидаються мільйони українців. Ведучі розважально-інформаційного шоу не лише розповідають про свіжі новини та корисні лайфхаки, але й дарують заряд бадьорості та позитиву й налаштовують на вдалий день.

Новини Сьогодні — щоденна телепрограма на Україна, в рамках якої глядачеві доступно 6 випусків актуальних новин та аналітичний тижневик Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою.

Говорить Україна з Олексієм Сухановим — головне ток-шоу України, в якому обговорюють резонансні події та найбільш значимі проблеми для українського суспільства, які розкриваються через реальні долі людей.

Контролер — щотижнева телепрограма на Україна, в рамках якої юрист досліджує поширені соціальні проблеми, з якими багатьом людям доводиться жити роками, та розповідає як домогтися позитивних змін на користь пересічного громадянина. Ведучий не лише висвітлює вирішення проблем героїв, але й навчає мільйони українців відстоювати свої права.

Окрім суспільно-політичних програм, телепрограма Україна пропонує глядачеві велику кількість якісного розважального контенту, зокрема:

 • Зірковий шлях — найцікавіші новини та репортажі про життя відомих медійних особистостей. Герої програми відверто розповідають про невдачі та перемоги, діляться драматичним досвідом та обговорюють теми, які найбільше цікавлять глядачів.
 • Реальна містика — проєкт, головною метою якого є пошук раціонального пояснення незвичних та навіть містичних, на перший погляд, подій та речей.

Телеканалу Україна програма передач вражає різноманіттям. У програмі України глядач знайде також велику кількість цікавих українських серіалів високої якості, сюжет яких захоплюватиме з перших хвилин перегляду.

Це лише невеликий перелік того, що пропонує програма передач України. Телепрограма Україна доступна на сайті каналу.

ТВ програма Україна представлена на офіційному сайті телеканалу. Для зручності глядачів там доступна не лише програма Україна на сьогодні, але й програма України на завтра та весь наступний тиждень, що дозволяє завчасно спланувати дозвілля на будь-який день.

Також ви можете знайти телепрограми й інших популярних каналів: Новий канал, ТЕТ, СТБ, UA: Перший, ICTV, UA: Культура, Інтер, 1+1, НТН.