Музика

Камери

Регіони

Дітям

Ефір

Програма телеканалу ТЕТ

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

genre-fill

Жанри

  • Музика

  • Камери

  • Регіони

  • Дітям

  • Ефір

  • Спорт

  • Мамам

  • Пізнання

  • Розваги

  • Інфо

Програма ТЕТ

ТЕТ – український розважальний телеканал з великою аудиторією. Основу його ефірної сітки становлять комедійні та реаліті-шоу, закордонні фільми та мультфільми, серіали й інший розважальний контент. Якщо ви хочете дізнатися, коли буде транслюватися та чи інша передача, вам допоможе телепрограма ТЕТ, з якою ви можете ознайомитися в сервісі Ланет.TV.

ТЕТ: програма на тиждень

У програмі ТЕТ ви знайдете передачі на будь-який смак. Перерахуємо найпопулярніші, які придбали любов сотень глядачів по всій Україні. Але будьте певні, кожна телепрограма на ТЕТ подарує вам гарний настрій і допоможе відпочити після важкого робочого дня.

Наприклад, «Нове життя Василини Павлівни» – телесеріал для жінок, що розповідає про вчительку, яка живе в забутому Богом місці нещасливою, і раптом стає свідком бандитських перепетій, що закінчилися подвійним вбивством, і в результаті привласнює собі валізу з грошима. Як же ці гроші змінять її життя? Шукайте серіал в програмі передач ТЕТ і міняйте життя разом з Василиною Павлівною.

Телепрограма ТЕТ рясніє передачами для жіночої аудиторії. Одна з них – «Богиня шопінгу» – реаліті-шоу, в кожному випуску якого 4 дівчини демонструють свій гардероб, а потім відправляються на шопінг з однаковим бюджетом. Кожна з учасниць вважає себе богинею шопінгу, але переможе лише одна!

«Євро. Директор» – комедійний серіал про прогресивного шкільного вчителя з Нідерландів, який приїжджає в Україну з метою запровадити в звичайній середній школі сучасний європейський підхід до навчання. Чи вийде у нього принести світоч освіти нового зразка в місце, де всі живуть і працюють за застарілими пострадянськими стандартами? Шукайте серіал в програмі ТЕТ на сьогодні, на завтра та насолоджуйтеся переглядом!

Телепрограма ТЕТ наповнена також комедійними шоу і серіалами, кращі з яких транслюються вже не перший рік.

«Одного разу під Полтавою» – ситком на основі скетчкому «Країна У», який дуже полюбився глядачам. Харизматичні герої серіалу, в яких кожен може впізнати себе або своїх знайомих, постійно потрапляють в різні пригоди. Чи вийде у них знайти вихід зі складних ситуацій і знайти спільну мову? Ця гумористична телепрограма на ТЕТ дозволяє поглянути на власні проблеми під іншим кутом і заряджає позитивом на весь день!

«Прибулець» – цікавий серіал з програми телепередач ТЕТу про інопланетянина, чия літаюча тарілка випадково потерпіла аварію на орбіті Землі, і ось тепер він намагається адаптуватися до життя на нашій планеті та зрозуміти людство, проживаючи в звичайній українській родині. А допомагає йому в цьому дівчина-ветеринар. У неї є певні плани на майбутнє та мрія змінити своє життя. Поява прибульця переверне її життя догори дном. Допомагаючи йому адаптуватися, дівчина почне мінятися й сама.

ТЕТ: програма передач на Ланет.TV

На каналі щодня транслюються цікаві шоу, серіали та фільми. З програмою телепередач ТЕТ ви завжди можете ознайомитися в сервісі Ланет.TV.

За допомогою сервісу Ланет.TV ви можете дивитися ці та інші передачі з програми каналу ТЕТ в зручному форматі – на телевізорі з функцією Smart TV, на ПК, ноутбуку, планшеті та навіть смартфоні. Для цього достатньо доступу до Інтернету та оплаченого пакету послуг. ТВ програма ТЕТ завжди доступна в сервісі, щоб ви могли спланувати своє дозвілля.

Також у сервісі ви можете знайти телепрограми й інших популярних каналів: Україна, Новий канал, СТБ, UA: Перший, ICTV, UA: Культура, Інтер, 1+1, НТН.