Музика

Камери

Регіони

Дітям

Ефір

Програма телеканалу ТЕТ

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

genre-fill

Жанри

  • Музика

  • Камери

  • Регіони

  • Дітям

  • Ефір

  • Спорт

  • Мамам

  • Пізнання

  • Розваги

  • Інфо

🥇 Де докладна ТВ програма ТЕТ?

Щоб ознайомитися з ТВ-програмою каналу ТЕТ, вам не потрібно шукати її на сторонніх ресурсах. Детальна програма передач міститься на сайті телеканалу.

🥇 Яка ТВ програма ТЕТ сьогодні?

Якщо вас цікавить точний час виходу в ефір улюбленого шоу на каналі ТЕТ, у цьому вам допоможе детальна програма передач на сьогодні. Ознайомитися з нею ви можете на сайті телеканалу.

🥇 Де дивитися телепрограму ТЕТ на тиждень онлайн?

Не пропустити вихід програми, що вас цікавить, фільму або серіалу на каналі ТЕТ дозволяє зручна телепрограма на тиждень вперед. Вона міститься на сайті каналу, і подивитися її можуть усі користувачі в режимі онлайн у будь-який час і на будь-якому зручному пристрої.

Програма ТЕТ

ТЕТ – український розважальний телеканал з великою аудиторією. Основу його ефірної сітки становлять комедійні та реаліті-шоу, закордонні фільми та мультфільми, серіали й інший розважальний контент. Якщо ви хочете дізнатися, коли буде транслюватися та чи інша передача, вам допоможе телепрограма ТЕТ, з якою ви можете ознайомитися на сайті телеканалу.

ТЕТ: програма на тиждень

У програмі ТЕТ ви знайдете передачі на будь-який смак. Перерахуємо найпопулярніші, які придбали любов сотень глядачів по всій Україні. Але будьте певні, кожна телепрограма на ТЕТ подарує вам гарний настрій і допоможе відпочити після важкого робочого дня.

Наприклад, Нове життя Василини Павлівни – телесеріал для жінок, що розповідає про вчительку, яка живе в забутому Богом місці нещасливою, і раптом стає свідком бандитських перепетій, що закінчилися подвійним вбивством, і в результаті привласнює собі валізу з грошима. Як же ці гроші змінять її життя? Шукайте серіал в програмі передач ТЕТ і міняйте життя разом з Василиною Павлівною.

Телепрограма ТЕТ рясніє передачами для жіночої аудиторії. Одна з них – Богиня шопінгу – реаліті-шоу, в кожному випуску якого 4 дівчини демонструють свій гардероб, а потім відправляються на шопінг з однаковим бюджетом. Кожна з учасниць вважає себе богинею шопінгу, але переможе лише одна!

Євро. Директор – комедійний серіал про прогресивного шкільного вчителя з Нідерландів, який приїжджає в Україну з метою запровадити в звичайній середній школі сучасний європейський підхід до навчання. Чи вийде у нього принести світоч освіти нового зразка в місце, де всі живуть і працюють за застарілими пострадянськими стандартами? Шукайте серіал в програмі ТЕТ на сьогодні, на завтра та насолоджуйтеся переглядом!

Телепрограма ТЕТ наповнена також комедійними шоу і серіалами, кращі з яких транслюються вже не перший рік.

Одного разу під Полтавою – ситком на основі скетчкому «Країна У», який дуже полюбився глядачам. Харизматичні герої серіалу, в яких кожен може впізнати себе або своїх знайомих, постійно потрапляють в різні пригоди. Чи вийде у них знайти вихід зі складних ситуацій і знайти спільну мову? Ця гумористична телепрограма на ТЕТ дозволяє поглянути на власні проблеми під іншим кутом і заряджає позитивом на весь день!

Прибулець – цікавий серіал з програми телепередач ТЕТу про інопланетянина, чия літаюча тарілка випадково потерпіла аварію на орбіті Землі, і ось тепер він намагається адаптуватися до життя на нашій планеті та зрозуміти людство, проживаючи в звичайній українській родині. А допомагає йому в цьому дівчина-ветеринар. У неї є певні плани на майбутнє та мрія змінити своє життя. Поява прибульця переверне її життя догори дном. Допомагаючи йому адаптуватися, дівчина почне мінятися й сама.

ТЕТ: програма передач

На каналі щодня транслюються цікаві шоу, серіали та фільми. З програмою телепередач ТЕТ ви завжди можете ознайомитися на сайті телеканалу.

Ви можете дивитися ці та інші передачі з програми каналу ТЕТ у зручному форматі – на телевізорі з функцією Smart TV, на ПК, ноутбуку, планшеті та навіть смартфоні. ТВ програма ТЕТ завжди доступна на сайті, щоб ви могли спланувати своє дозвілля.

Також ви можете знайти телепрограми й інших популярних каналів: Україна, Новий канал, СТБ, UA: Перший, ICTV, UA: Культура, Інтер, 1+1, НТН.