Музика

Регіони

Дітям

Ефір

Спорт

Мамам

Пізнання

Розваги

Інфо

Програма телеканалу BBC World News

|

ТВ-програма

|

Ланет.TV

genre-fill

Жанри

  • Музика

  • Регіони

  • Дітям

  • Ефір

  • Спорт

  • Мамам

  • Пізнання

  • Розваги

  • Інфо

Програма BBC World News

BBC World News – інформаційний громадський телеканал міжнародного значення. Найпопулярніший з усіх каналів корпорації BBC. Телепрограма BBC World News рясніє новинами і репортажами про ключові події світу – про політику, культуру, спорт, економіку, бізнес та інші сфери життя. Нижче перерахуємо топові передачі з програми передач BBC World News.

BBC World News: програма передач на тиждень

Новини Бі-Бі-Сі – щоденна інформаційна передача про найцікавіші та найважливіші події в світі: у політиці, економіці, культурі, спорті, медицині та інших областях. Шукайте в телепрограмі каналу BBC World News по вівторках і середах.

Новини світового бізнесу – новини світових бірж, а також аналітика тенденцій і перспектив фінансового ринку. Шукайте в телепрограмі каналу на тиждень – програма виходить в ефір по середах, четвергах і п'ятницях.

Серйозна розмова – програма BBC World News з рейтингом 12+, в рамках якої ведучий Стівен Сакур розмовляє з економістами, політиками, громадськими і духовними діячами. Випуски виходять по середах, четвергах і п'ятницях протягом дня, а також по суботах у нічний час.

Розмова про бізнес – свіжі новини економіки від старшого кореспондента BBC. Випуски виходять по четвергах і неділях, шукайте в програмі передач каналу BBC World News на тиждень.

Клік – телепрограма на BBC World News з рейтингом 12+, в рамках якої розглядаються свіжі новини IT-сфери і всі новини, так чи інакше пов'язані з Інтернетом. Орієнтована не тільки на фахівців сфери, а й на велику аудиторію – користувачів Інтернету. Випуски виходять в ефір щодня в різний час протягом дня, крім вівторка.

Спорт сьогодні – щоденні випуски про актуальні події в світі спорту, спортивні досягнення і рекорди з усього світу. Шукайте в програмі передач BBC World News на сьогодні і на завтра.

Огляд подорожей – телепрограма телеканалу ВВС World News про туризм із рейтингом 12+, орієнтована на мандрівників і всіх тих, хто не може собі дозволити поїздки у цікаві місця. Як ніколи актуальна під час пандемії, коли багато людей обмежені в пересуваннях через введений у багатьох країнах карантин.

Новини азіатського бізнесу – інтерв'ю, прогнози, коментарі. Передача для тих, чий бізнес орієнтований на країни Азії. В ефір випуски виходять по середах, четвергах і п'ятницях, а також у понеділок, в нічний час.

Зовнішнє джерело – інформаційна телепрограма на BBC World News із рейтингом 12+, в рамках якої ви дізнаєтеся про всі останні події в світі. Випуски виходять в ефір у вівторок, середу і четвер.

Новини BBC з Кетті і Крістіаном – інформаційна передача про найважливіші події в світі, яку ведуть кореспонденти Крістіан Фрейзер у Лондоні і Кетті Кей у Вашингтоні. Виходить пізно ввечері по вівторках, середах і четвергах.

За допомогою програми Ланет.TV ви можете ознайомитися з програмою телепередач BBC World News і дивитися канал у зручному форматі.