Тільки для користувачів сервісу Ланет.TV: даруємо 2 уроки англійської від EnglishDom!

Хотіли б дивитися культові фільми та серіали на мові оригіналу, але для цього не вистачає знань мови? Саме час вивчати англійську!

Завершена
Більше акцій
Більше акцій

Ланет.TV спільно з партнером, онлайн-школою англійської мови EnglishDom, оголошує про старт акційної пропозиції, доступної кожному користувачеві сервісу інтернет-телебачення. EnglishDom дарує вам 2 безкоштовні уроки англійської, отримати які можна за промокодом LANETTV_ED за умови придбання пакетів на 10/20/50 уроків.

Щоб взяти участь в акції, необхідно перейти за посиланням і залишити заявку на безкоштовний урок іноземної мови в онлайн-школі EnglishDom. Ви можете вибрати будь-який із запропонованих пакетів онлайн-занять із досвідченим викладачем по Skype, який підійде вам найбільше. Коли ви перейдете в розділ оплати, на сайті з'явиться поле для введення подарункового промокоду, який діє за умови придбання пакетів на 10/20/50 уроків. Використовуйте промокод LANETTV_ED і отримайте море задоволення від двох безкоштовних занять англійської мови.

Зверніть увагу, що пропозиція дійсна виключно за вказаним посиланням, і лише для нових студентів, які раніше не навчалися в EnglishDom.

За допомогою EnglishDom у вас є можливість покращувати свої знання англійської мови, займаючись індивідуально з кваліфікованим викладачем по Skype. Навчання в онлайн-школі має ряд переваг:

  • заняття в комфортній атмосфері вдома без необхідності витрачати час на поїздки містом;
  • ви можете самі підібрати найбільш зручний час для початку уроку;
  • програма складається індивідуально, з урахуванням конкретних цілей студента;
  • можна підібрати викладача, який буде відповідати вашим інтересам;
  • зручність використання всіх потрібних матеріалів, зібраних на онлайн-платформі;
  • доступ до всіх онлайн-курсів, щоб ви могли в будь-який момент повернутися та повторити пройдений матеріал.

Не пропустіть чудову можливість скористатися акційною пропозицією!