Абонентська угода (Правила користування Сервісом)

1. Опис послуг та предмета угоди

 • 1.1. За умовами цієї Угоди Товариством з обмеженою відповідальністю «Мережа Ланет» надається доступ до Сервісу Ланет.TV, який знаходиться у глобальній мережі Інтернет за адресою https://lanet.tv/ (надалі — «Сервіс»). Сервіс дозволяє особам, які знаходяться на території України та використовують IP-адреси, які належать українським інтернет-провайдерам, отримати доступ до перегляду/прослуховування в режимі онлайн аудіовізуального контенту, зокрема - телеканалів, радіостанцій, трансляцій спортивних та інших заходів тощо (надалі – контент). Також Абоненти мають змогу встановити мобільний додаток Ланет.TV (надалі – Додаток) на своє абонентське обладнання з доступом до Інтернету.
 • 1.2. Предметом цієї Абонентської угоди (надалі — Угода) є відносини між Товариством з обмеженою відповідальністю «Мережа Ланет» (ідентифікаційний код 40373986), що знаходиться за адресою: Україна, 02140, м. Київ, вул. Ревуцького, 46, правовласником Сервісу (надалі – «Мережа Ланет»), й Вами (надалі – Абонент) щодо умов користування Сервісом, доступу до контенту за допомогою Сервісу, а також використання інших служб Сервісу.
 • 1.3. Доступ до перегляду/прослуховування контенту надається в режимі реального часу за допомогою глобальної мережі Інтернет та різних електронних пристроїв, які мають доступ до мережі Інтернет. У деяких випадках доступ до Сервісу або його окремих складових може бути обмежений телекомунікаційними мережами певних інтернет-провайдерів, у зв’язку з вимогами чинного законодавства або договорів Мережі Ланет з правовласниками.
 • 1.4. Сервіс передбачає як доступ до контенту без стягнення з Абонента плати, так і платний доступ. Платний доступ до контенту можливий лише для абонентів провайдера Мережа Ланет за його IP-адресами та обмежений територією покриття провайдера в межах України за умови Реєстрації Абонента із створенням для нього Облікового запису. Реєстрація є добровільним волевиявленням Абонента щодо вчинення ним дії погодження з умовами Угоди, і відбувається при підключенні тарифного пакету Інтернет чи Інтернет+ТБ від Мережі Ланет з автоматичним створенням акаунта в Центрі Авторизації Ланет cabinet.lanet.me, який є загальним сервісом авторизації для всіх продуктів Ланет. Авторизація зареєстрованих користувачів відбувається на lanet.tv за допомогою логіна та паролю облікового запису абонента Мережі Ланет. Офіційний сайт Сервісу – сторінка в мережі Інтернет з доменною адресою https://lanet.tv/. Обліковий запис є засобом індивідуального обліку платежів Абонента і споживання ним послуг; забезпечує відображення та облік надходження і списання грошових коштів, внесених Абонентом для оплати доступу до Сервісу, перегляду пакетів телеканалів (надалі – «Доступ до пакетів»), інших послуг.
 • 1.5. Доступ Абонентів до контенту, розміщеного в Сервісі, обмежено територією України в межах її кордонів. Абонент гарантує, що під час використання Сервісу він знаходиться на території України. Під час надання доступу до Сервісу використовується система геофільтрації доступу до перегляду/прослуховування контенту через IP-адреси обладнання Абонентів. Абонент гарантує, що він не здійснює і не буде здійснювати будь-яких дій, спрямованих на обхід технічних засобів захисту інформації, що застосовуються Мережею Ланет в процесі надання послуг. Мережа Ланет не несе відповідальності за дії Абонента, спрямовані на обхід технічних засобів захисту інформації, що застосовуються Мережею Ланет.
 • 1.6. Сервіс забезпечує можливість перегляду/прослуховування контенту в медіаплеєрі Мережі Ланет таким чином, що зберігання та розповсюдження такого контенту відбувається безпосередньо з серверного обладнання Мережі Ланет без фактичного розміщення контенту на сайті або обладнанні третіх осіб.
 • 1.7. Абонент усвідомлює та погоджується з тим, що Мережа Ланет може за власним бажанням та без погодження або повідомлення Абонента змінювати контент та/або функціонал Сервісу.

2. Загальні положення

 • 2.1. Ця Угода встановлює правила та умови користування Сервісом Абонентами, які після Реєстрації або без такої здійснюють користування Сервісом.
 • 2.2. Використання Абонентом Додатка та/або Сервісу, а також будь-яких їхніх функціональних можливостей, означає безумовну згоду Абонента з усіма пунктами цієї Угоди і безумовне прийняття її умов та зобов’язань, які покладаються на Абонента цією Угодою, незнання яких не звільняє Абонента від відповідальності за їхнє недотримання.
 • 2.3. Абонент зобов’язується регулярно ознайомлюватись зі змістом цієї Угоди з метою своєчасного інформування про можливі зміни в ній. Використання Сервісу після будь-яких змін в Угоді означає згоду Абонента з такими змінами та/або доповненнями.
 • 2.4. Мережа Ланет залишає за собою право на власний розсуд змінювати та/або доповнювати Угоду в будь-який час без попереднього та/або наступного повідомлення Абоненту. Зміни набувають чинності з моменту розміщення їх на Офіційному сайті Сервісу та/або в самому Сервісі. Чинна редакція Угоди доступна в інтерфейсі Сервісу за адресою: https://lanet.tv/docs/contract/.
 • 2.5. Якщо Ви (Абонент) не згодні дотримуватись умов цієї Угоди повністю або частково, не використовуйте Сервіс.

3. Інтелектуальна власність

 • 3.1. Усі використовувані та розміщені на Сервісі об’єкти інтелектуальної власності, а також сам Сервіс, є інтелектуальною власністю їхніх законних правовласників, охороняються законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними угодами та конвенціями. Будь-яке використання розміщених на Сервісі об’єктів інтелектуальної власності (зокрема - візуального оформлення Сервісу, символіки, текстів, графічних зображень, ілюстрацій, фото, відео, програм, музики та інших об’єктів) без дозволу Мережі Ланет або правовласника є незаконним і може стати причиною судового розгляду та залучення порушників до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до законодавства України.
 • 3.2. Окрім випадків, встановлених Угодою, а також діючим законодавством України, жоден об’єкт інтелектуальної власності, розміщений на Сервісі, не може бути скопійовано (відтворено), перероблено, поширено, відображено у фреймі, опубліковано, завантажено, передано, продано або іншим способом використано цілком чи частково без попереднього дозволу Мережі Ланет або правовласника.
 • 3.3. Доступ до об’єктів інтелектуальної власності, розміщених на Сервісі, надається Мережею Ланет виключно для особистого некомерційного використання без права на повторне відтворення (зокрема - копіювання/завантаження/збереження таких об’єктів на електронних пристроях Абонента), а також без права на інше використання, не передбачене цією Угодою, зокрема - їхній продаж, модифікацію, поширення повністю або частково тощо. Комерційне користування, використання в сфері HoReCa або інше використання, не передбачене цією Угодою, є порушенням і може бути підставою для залучення до відповідальності згідно з чинним законодавством та цією Угодою.
 • 3.4. Будь-яке використання Сервісу та об’єктів інтелектуальної власності, які містяться в ньому, окрім дозволеного Угодою, категорично заборонено.
 • 3.5. Мережа Ланет залишає за собою право в будь-який час видаляти з Сервісу будь-які об’єкти інтелектуальної власності, розміщені на ньому, без повідомлення Абонента.

4. Права та обов’язки Мережі Ланет

 • 4.1. Обов’язки Мережі Ланет полягають виключно в забезпеченні надання технічної можливості отримання Абонентом доступу до Сервісу через Офіційний сайт Сервісу або Додаток за допомогою мережі Інтернет у межах території України і для IP-адрес, які належать Мережі Ланет та іншим українським інтернет-провайдерам, у порядку, передбаченому цією Угодою.
 • 4.2. Мережа Ланет залишає за собою право на власний розсуд змінювати та видаляти будь-яку опубліковану на Сервісі інформацію, а також контент та будь-які елементи і складові частини Сервісу, призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Абонента до всіх або будь-яких розділів Сервісу в будь-який час із будь-якої причини. При цьому Сторони погоджуються, що Мережа Ланет не несе відповідальності за будь-яку шкоду, яка може бути нанесена Абоненту такими діями.
 • 4.3. Мережа Ланет має право встановлювати будь-які обмеження у використанні Сервісу, в будь-який час змінювати цю Угоду в односторонньому порядку без отримання згоди Абонента.
 • 4.4. Мережа Ланет має право розсилати Абонентам інформаційні повідомлення будь-яким доступним способом. Так, Мережа Ланет має право здійснювати розсилки, які містять організаційно-технічну або іншу інформацію щодо можливостей Сервісу.
 • 4.5. Абонент, здійснюючи користування Сервісом, дає свою згоду на отримання рекламної інформації, як розміщеної безпосередньо в Сервісі, так і будь-якої іншої, яка має рекламно-інформаційний або інший характер. Така інформація може бути отримана Абонентом у вигляді спливаючих повідомлень під час використання Сервісу, під час перегляду/прослуховування контенту та в інший спосіб. У разі незгоди Абонента з цим положенням Угоди, Абонент має право відмовитись від подальшого використання Сервісу.
 • 4.6. Мережа Ланет має право встановлювати вікові обмеження під час доступу до контенту, розміщеного на Сервісі, який призначений для повнолітньої аудиторії. За наявності таких обмежень Абонент, який не досяг 18 років, зобов’язується утриматись від перегляду/прослуховування такого контенту, про що Мережа Ланет може повідомляти Абонента спливаючим вікном на Сервісі під час спроби Абонента здійснити перегляд/прослуховування контенту, призначеного для перегляду повнолітньою аудиторією Сервісу. Також Мережа Ланет має право встановлювати інші обмеження під час доступу до контенту з урахуванням вимог чинного законодавства, угод із правовласниками та іншими партнерами Мережі Ланет.
 • 4.7. Мережа Ланет має право розміщувати рекламну та/або іншу інформацію в будь-якому розділі Сервісу, на що Абонент дає йому згоду в цій Угоді.
 • 4.8. Мережа Ланет зобов’язується:
  • не розміщувати на Сервісі домашні адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти та іншу особисту інформацію (персональні дані) Абонентів або інших третіх осіб без отримання їхньої особистої згоди на такі дії відповідно до вимог чинного законодавства;
  • не розміщувати будь-які файли, котрі містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;
  • не описувати або пропагувати злочинну діяльність, не розміщувати інструкції зі здійснення злочинних дій;
  • не розміщувати на Сервісі будь-яку інформацію, яка порушує права третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності.

5. Права та обов’язки Абонента

 • 5.1. Абонент зобов’язаний використовувати Сервіс лише із законною метою, дотримуватись чинного законодавства України, міжнародних договорів і угод іншого застосовного законодавства, а також прав та законних інтересів Мережі Ланет та правовласників.
 • 5.2. Доступ до контенту в рамках послуг надається згідно з технічними вимогами, зазначеними в цій Угоді. Починаючи використання Сервісу, Абонент безумовно погоджується, що пристрої, з яких він планує переглядати/прослуховувати контент, повною мірою відповідають технічним вимогам, зазначеним у цій Угоді, а також погоджується на здійснення всіх дій, необхідних для доступу до послуг прописаних Мережею Ланет у цій Угоді.
 • 5.3. Усі питання щодо придбання прав доступу до мережі Інтернет, купівлі та налаштування для цього відповідного обладнання та програмних продуктів, вирішуються Абонентом самостійно. Такі питання жодним чином не підпадають під дію цієї Угоди, і Мережа Ланет не несе відповідальності за ці дії Абонента чи третіх осіб.
 • 5.4. Абонент підтверджує та погоджується, що послуги, зазначені в цій Угоді, доступні Абоненту лише з використанням обладнання, підключеного до мережі Інтернет. Послуги можуть бути недоступні (мати обмежену функціональність) при використанні пристроїв, що не відповідають технічним вимогам, які встановлені Мережею Ланет та зазначені в цій Угоді.
 • 5.5. Абонент зобов’язаний утриматись від виконання дій, направлених на дестабілізацію роботи Сервісу, здійснення спроб несанкціонованого доступу до Сервісу, об’єктів інтелектуальної власності, розміщеним на ньому, а також від здійснення будь-яких інших дій, якими порушуються права Мережі Ланет та/або третіх осіб. Мережа Ланет залишає за собою право в будь-який час на власний розсуд призупиняти, обмежувати та припиняти доступ Абонента до Офіційного сайту Сервісу або окремих послуг Офіційного сайту Сервісу, в тому числі, але не виключаючи, у випадку порушення Абонентом цієї Угоди та/або положень чинного законодавства України.
 • 5.6. Абонент зобов’язується не направляти за допомогою Сервісу матеріали, які є рекламою будь-яких товарів або послуг, без отримання попередньої письмової згоди Мережі Ланет. Абонент зобов’язується не використовувати Сервіс для реклами або іншого стимулювання будь-яких товарів та послуг.
 • 5.7. Абонент не має права відтворювати, повторювати, копіювати, продавати, перепродавати, а також використовувати іншим способом з будь-якою комерційною метою Сервіс та/або будь-які складові змісту Сервісу та/або контенту без погодження з Мережею Ланет або уповноваженими правовласниками.
 • 5.8. Абонент зобов’язаний надати під час Реєстрації (створенні Облікового запису) точну, актуальну і повну інформацію про себе, яка може бути запитувана реєстраційними формами Особистого кабінету абонента Мережі Ланет my.lanet.ua, Офіційного сайту Сервісу або Сервісу безпосередньо (надалі – «Персональна інформація»). Абонент розуміє і погоджується з тим, що його Персональна інформація буде використана Мережею Ланет (його співробітниками, а також підрядниками, залученими Мережею Ланет) виключно у зв’язку із Сервісом, його використанням і забезпеченням належної роботи Сервісу; інформаційним забезпеченням Абонента, в тому числі для ведення обліку, внутрішньої статистики, бухгалтерського та податкового обліку Мережі Ланет, а також для інформування щодо нових послуг, функцій і можливостей Сервісу, проведення опитувань щодо будь-яких аспектів роботи Сервісу, стягнення заборгованості, як самою Мережею Ланет, так і з залученням третіх осіб. Термін використання Персональної інформації обмежується терміном, що дорівнює термінові використання Сервісу, і 3 роками після закінчення останнього факту доступу Абонента до Сервісу, якщо законодавством не встановлено інший, більш продовжений термін. Мережа Ланет зобов’язується не розкривати інформацію про Абонента третім особам без згоди Абонента, за виключення розкриття інформації за вимогою суду та/або правоохоронних органів відповідно до чинного законодавства.
 • 5.9. Абонент зобов’язаний вживати всі необхідні заходи для збереження Облікового запису Абонента (включаючи адресу електронної пошти) і пароля. Абонент несе відповідальність за всі здійсненні на Сервісі дії з його Обліковим записом (адресою електронної пошти і паролем), а також за будь-які наслідки, які пов’язані з подібними діями. У зв’язку з цим Абонент зобов’язаний здійснювати вихід із свого Облікового запису (завершувати кожну сесію кнопкою «Вихід») перед переходом на сторонні сайти або закриттям браузера (інтернет-оглядача). Абонент зобов’язаний невідкладно повідомити Мережу Ланет про будь-які випадки доступу на Сервіс третіми особами з використанням Облікового запису Абонента. Абонент не має права передавати, поступатися, продавати, передавати в користування і т.ін. Обліковий запис на Сервісі третім особам без згоди Мережі Ланет.
 • 5.10. Абонент зобов’язаний періодично оновлювати Персональну інформацію, яку він надав під час Реєстрації, з метою забезпечення її точності, актуальності та повноти.
 • 5.11. Мережа Ланет залишає за собою право в будь-який момент вимагати від Абонента підтвердження даних, зазначених під час Реєстрації, і в зв’язку з цим попросити надати документи, що підтверджують особу. Ненадання таких документів може бути прирівнене до надання недостовірної інформації на розсуд Мережі Ланет. У випадку надання недостовірної інформації Мережа Ланет може відмовити у розгляді питань, заяв та претензій будь-якого характеру, в тому числі відмовити у будь-яких відшкодуваннях. Аналогічні наслідки виникнуть у випадку, якщо дані Абонента, вказані у наданих ним документах, не відповідають даним, зазначеним під час Реєстрації, а також у випадку, якщо дані, зазначені під час Реєстрації, не дозволяють однозначно ідентифікувати Абонента.
 • 5.12. Абонент має право припинити використання Сервісу і відмовитись від створеного ним Облікового запису, відправивши відповідний запит до Сервісу особистим повідомленням через сторінку http://facebook.com/lanet.tv або на e-mail: info@lanet.tv.
 • 5.13. При виборі контенту Абонент керується власним волевиявленням. Деякий контент може містити еротичні сцени, сцени насилля, ненормативну лексику, а також може здатись Абоненту образливим або невартим перегляду/прослуховування. Такий контент не рекомендується людям із слабкою психікою, вагітним жінкам та дітям. Для прийняття обміркованого рішення під час вибору контенту Абоненту рекомендується попередньо звернути увагу на жанр і ознайомитися із анотацією контенту, представленою на Сервісі, або звернути увагу на позначки телеканалу.
 • 5.14. Під час вибору конкретного контенту Абонент тим самим підтверджує, що бере на себе всю відповідальність за його перегляд/прослуховування. При цьому Мережа Ланет не бере на себе відповідальність за законність таких дій Абонента.
 • 5.15. Абоненти, які не досягли 18 років, можуть бути обмежені у використанні Сервісу і доступі до контенту з урахуванням вимог чинного законодавства.
 • 5.16. Абонент, що досяг 18 років, гарантує, що доступ до Сервісу малолітніх та неповнолітніх осіб відбувається під його наглядом, і використання Сервісу такими особами буде відбуватись під контролем Абонента із дотриманням обмежень, встановлених діючим законодавством України та цією Угодою. Абонент за жодних обставин не надасть малолітнім та неповнолітнім особам доступ до розділів Сервісу і контенту, що мають вікові обмеження (зокрема, розділу «Еротика»).
 • 5.17. Абонент зобов’язується не здійснювати спроб щодо відключення або іншого втручання у будь-які технічні засоби захисту Сервісу або об’єктів інтелектуальної власності, розміщених на ньому, які запобігають або обмежують використання або копіювання будь-якої інформації чи об’єктів інтелектуальної власності, розміщених на Сервісі.
 • 5.18. Абонент зобов’язується не здійснювати спроб змінювати або модифікувати будь-яку частину Сервісу (включаючи медіа-плеєр, у якому відображається контент).
 • 5.19. Абоненти несуть відповідальність за власні дії, що пов’язані зі створенням та розміщенням коментарів на Сервісі, а також із розміщенням інформації в Обліковому записі Сервісу відповідно до чинного законодавства України.
 • 5.20. Абоненту під час використання Сервісу заборонено завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати та надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, що:
  • містить погрози, дискредитує, ображає, ганьбить честь та гідність або ділову репутацію, або порушує недоторканність особистого життя інших Абонентів чи інших третіх осіб;
  • порушує права неповнолітніх осіб;
  • є вульгарною або непристойною, містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення і тексти або сцени сексуального характеру;
  • містить сцени насилля або нелюдяного поводження з тваринами;
  • містить опис засобів та способів суїциду, будь-яке підбурювання до його вчинення;
  • пропагує та/або сприяє розпаленню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм або ідеологію расової переваги;
  • містить екстремістські матеріали;
  • пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції з вчинення злочинних дій;
  • містить інформацію обмеженого доступу, включаючи, але не обмежуючись, державною та комерційною таємницею, інформацією щодо приватного життя третіх осіб;
  • містить рекламу;
  • має шахрайський характер;
  • є інтелектуальною власністю третіх осіб, які не надавали дозвіл Абоненту на її використання, а також порушує інші права та інтереси фізичних та юридичних осіб або вимоги законодавства України.
 • 5.21. Абонент зобов’язаний виконувати інші обов’язки, встановлені цією Угодою.
 • 5.22. Абонент підтверджує, що повністю розуміє умови цієї угоди і приймає їх, а також розуміє та погоджується, що платні послуги доступні та надаються лише абонетам Мережі Ланет, безоплатні послуги доступні на території України, і лише для IP-адрес, які належать українським інтернет-провайдерам, а також, що Мережа Ланет залишає за собою право видаляти з Сервісу будь-який контент без повідомлення Абоненту, в тому числі у зв’язку з закінченням строку дії ліцензійних угод Мережі Ланет з відповідними правовласниками.
 • 5.23. Мережа Ланет має право заблокувати Абоненту доступ до Сервісу та/або Облікового запису та/або послуг (в тому числі оплаченим) у випадку порушення Абонентом умов цієї Угоди або у випадку, якщо Мережа Ланет вважатиме дії Абонента шахрайськими, шкідливими, направленими на порушення роботи або функціональних можливостей Сервісу, підрив репутації Сервісу або бренду, DDoS-атаки і т.д. Грошові кошти, внесені Абонентом за користування Сервісом, у такому випадку поверненню не підлягають, а Обліковий запис Абонента блокується.

6. Правила здійснення платного доступу до контенту на Сервісі

 • 6.1 Після підключення послуги Інтернет чи Інтернет+ТБ від Мережі Ланет Абоненту створюється Обліковий запис, за допомогою якого здійснюється автоматичний кількісний облік, а також облік вартості наданих/отриманих Абонентом послуг. Авторизація зареєстрованих користувачів відбувається на lanet.tv за допомогою логіна та паролю облікового запису абонента Мережі Ланет. Оплата за користування Сервісом здійснюється шляхом перерахування грошових коштів на відповідний рахунок провайдера Мережа Ланет. Грошовою одиницею обліку наданих/отриманих Абонентом послуг є гривня. Передоплата послуг здійснюється у національній валюті України. Доступ до пакетів надається за умови наявності на особовому рахунку Абонента достатньої суми грошових коштів. Оплата Доступу до пакетів здійснюється згідно з тарифами, що діють на момент надання такого доступу.
 • 6.2. Послуга «Доступ до пакетів» означає надання Мережею Ланет Абоненту, який пройшов Реєстрацію, доступу до визначеного Мережею Ланет пакету телеканалів протягом вказаного періоду згідно з правилами, обмеженнями і технічними вимогами, вказаними у цій Угоді. Послуга надається з моменту списання з особового рахунку Абонента Мережі Ланет грошових коштів і відображення факту оплати послуги в електронній системі обліку платежів Мережі Ланет, якщо інше прямо не передбачене умовами надання послуги. Мережа Ланет може змінювати умови платного доступу до контенту на свій розсуд. Абонент може ознайомитись з актуальними умовами платного доступу до контенту в інтерфейсі Сервісу.
 • 6.3. Вартість усіх платних послуг зазначена шляхом розміщення відповідної інформації на сайті Мережі Ланет lanet.ua.
 • 6.4. Абонент може самостійно змінити Тарифний пакет в Особистому кабінеті (зміна Тарифного пакету відбудеться одночасно з початком наступного Періоду надання Послуг, або ж, за бажанням абонента - відразу, під час зміни Тарифного пакету, але без повернення коштів за невикористаний Період надання Послуг згідно попереднього Тарифного пакету); зателефонувавши до Колл-центру; звернувшись до онлайн-чату.
 • 6.5. Статус активності/неактивності послуги доступний Абонентові в Обліковому записі для ознайомлення.
 • 6.6. Вартість послуг та їх зміст (в тому числі кількість контенту, доступного в рамках послуги «Доступ до пакетів») може бути змінено Мережею Ланет в односторонньому порядку без спеціального повідомлення про це Абонента.
 • 6.7. Абоненти, які не досягли 18 років, мають право використовувати платні послуги Сервісу виключно за умов повного дотримання відповідних обмежень, встановлених діючим законодавством.
 • 6.8. Абонент підтверджує свою згоду на сплату комісій третім особам, які забезпечують здійснення платежів за послуги, якщо такі комісії будуть встановлені.
 • 6.9. При замовленні та отриманні платного доступу до контенту Абонент має права, передбачені законодавством про захист прав споживачів.
 • 6.10. Після отримання доступу до платного контенту Абонент самостійно визначає обсяг споживаної послуги в рамках строку, обсягу та інших умов надання відповідної послуги, встановлених Мережею Ланет. Якщо з будь-яких причин (окрім як з вини Мережі Ланет) Абонент не скористається наданим йому доступом до контенту, відповідна послуга вважається наданою належним чином.
 • 6.11. Якщо послуги були сплачені Абонентом, який пройшов Реєстрацію, але не надані з вини Мережі Ланет протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати їх оплати, Мережа Ланет на підставі письмової заяви такого Абонента надає Абоненту рівноцінну послугу. Відповідна заява разом із документами, які підтверджують факти та вимоги, вказані Абонентом, має бути направлена поштою на адресу Мережі Ланет, зазначену на Сервісі. При розгляді зазначених вище заяв у деяких випадках може виникнути необхідність повернення грошових коштів, сплачених Абонентом. У зв’язку з цим Абонент повинен зберігати листи, відправлені електронною поштою Мережею Ланет і відповідною платіжною системою (банком), які підтверджують факт оплати, до моменту закінчення користування послугою.
 • 6.12. Для розгляду заяви або претензії Абонента фінансового характеру, які мають бути оформлені у письмовому вигляді, Мережа Ланет проводить ідентифікацію Абонента, а також може залучити платіжну систему (банк), за допомогою якої було здійснено платіж; запросити документи, які підтверджують усі факти, зазначені в заяві або претензії (перелік таких документів визначається на розсуд Мережі Ланет). За умов невиконання цієї Угоди і вимог Мережі Ланет, остання має право відмовити Абоненту у поверненні грошових коштів або виплаті будь-яких компенсацій.

7. Особливості здійснення доступу до перегляду телеканалів, прослуховування радіостанцій.

 • 7.1. Доступ до перегляду телеканалів/прослуховування радіостанцій здійснюється шляхом прийому та (одночасної з таким прийомом) передачі незмінюваного сигналу телеканалів/радіостанцій у Сервісі.
 • 7.2. Умови доступу до перегляду телеканалів/прослуховування радіостанцій визначаються Мережею Ланет з урахуванням вимог чинного законодавства. Зокрема, Мережа Ланет може визначити конкретну територію, в межах якої буде надано доступ до перегляду телеканалів/прослуховування радіостанцій, технологічні параметри надання послуги. За наявності таких критеріїв, доступ до відповідного контенту за межами визначених територій і технологічних рішень, Абоненту надано не буде.
 • 7.3. Абонент в інтерфейсі Сервісу може ознайомитись з переліком телепрограм і передач, а також іншим контентом, що включено пакет. Якщо інше не передбачене діючим законодавством, програми універсальної програмної послуги можуть бути включені у всі пакети телеканалів, представлені в Сервісі.
 • 7.4. З урахуванням умов ліцензійних угод, укладених Мережею Ланет з правовласниками, Сервіс може пропонувати додаткові функції для перегляду телеканалів, наприклад, Time Shift та Catch-Up. Такі функції можуть мати наступний зміст:
  • Time Shift – функціональна можливість поширення телепрограм з мережевою затримкою ретрансляції (до 120 хвилин), за якої Абонент отримує можливість перегляду телепрограм з використанням функцій «Пауза» й «Перемотування»;
  • Catch-Up – технологія поширення телепрограм з мережевою затримкою ретрансляції, за якої Абонент отримує доступ до перегляду телепрограм через деякий час (як правило, до 14 днів) після їх трансляції мовником.
 • 7.5. Мережа Ланет не несе відповідальності у разі виникнення перешкод та перепон, які ускладнюють прийом телепрограм/радіостанцій у певному місці, де розміщено обладнання Абонента; при поломках такого обладнання; при проведенні ремонтних або профілактичних робіт телеканалами/радіостанціями. Також Мережа Ланет не несе відповідальність за будь-які зміни в режимі мовлення телерадіоорганізацій.
 • 7.6. Мережа Ланет не несе відповідальності у випадку, якщо недоступність телепрограм/радіостанцій або низька якість доступу до Сервісу є результатом порушення Абонентом правил експлуатації обладнання та/або збоїв у роботі каналів зв’язку, або телевізійного центру, нестабільного електропостачання, в інших аварійних та непередбачуваних ситуаціях.

8. Технічні вимоги для користування Сервісом

 • 8.1. Для користування Сервісом Абонент має бути зареєстрованим та авторизованим у Сервісі, а також використовувати технічні пристрої для доступу до мережі Інтернет, які забезпечуватимуть постійний доступ до Сервісу та взаємодію з веб-інтерфейсами. Під технічними пристроями для доступу маються на увазі стаціонарні комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони та інші аналогічні пристрої, враховуючи ТВ-приставки, із встановленою на них операційною системою і браузером (Інтернет-оглядачем), які можуть мати постійне підключення до мережі Інтернет за будь-якою технологією.
 • 8.2. Для коректної роботи Сервісу пристрій Абонента, який використовується Абонентом для доступу до Сервісу, має одночасно відповідати усім таким вимогам:
  • мінімальна постійна і безперервна швидкість доступу до мережі Інтернет - 250 Кбіт/с;
  • мінімальний об’єм RAM - 512 Мб;
  • мінімальний CPU - 800 МГц;
  • у разі використання Додатку - ОС Android не нижче за версію 4.2, для стабільної роботи Сервісу рекомендується версія ОС Android від 5.0;
  • у разі використання Додатку - не менше, ніж 50 Мб вільного місця на сховищі пристрою, для стабільної роботи Сервісу рекомендується від 100 Мб вільного місця на сховищі пристрою.
 • 8.3. Мережа Ланет має право встановлювати перелік рекомендованого обладнання, за використання якого гарантуватиметься якісний доступ до Сервісу.

9. Відповідальність. Обмеження відповідальності.

 • 9.1. Доступ до Сервісу надається в тому вигляді, в якому він існує, і Мережа Ланет не дає ніяких гарантій або запевнень стосовно нього.
 • 9.2. Абонент розуміє і погоджується, що Мережа Ланет не несе перед ним відповідальність за будь-який розміщений на Сервісі контент, включаючи, але не обмежуючись, наступним: тексти та коментарі, зображення, а також будь-яку іншу інформацію.
 • 9.3. Мережа Ланет не несе відповідальності за будь-які помилки, упущення, переривання, видалення, дефекти, затримку в обробці чи передачі даних, збої ліній зв’язку, крадіжку, знищення чи неправомірний доступ третіх осіб до об’єктів інтелектуальної власності, розміщеним на Сервісі. Мережа Ланет не відповідає за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп’ютерних систем, серверів або провайдерів, комп’ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин. Також Мережа Ланет не відповідає за невідповідність Сервісу загалом або його частин (служб) очікуванням Абонентів, безпомилкову та безперебійну роботу Сервісу, припинення доступу Абонента до Сервісу і об’єктів інтелектуальної власності, розміщеним на Сервісі, збереження логіна і пароля Абонента, які забезпечують їх доступ до окремих служб та послуг Сервісу, а також збитки, які виникли у Абонентів з причин, пов’язаних з технічними збоями апаратного чи програмного забезпечення.
 • 9.4. Мережа Ланет зобов’язується не використовувати дані Абонента, отримані під час Реєстрації з будь-якою корисливою метою і гарантує нерозголошення цих даних. Не вважається порушенням цієї умови розкриття Мережею Ланет інформації про Абонента співробітникам та підрядникам Мережі Ланет в обсязі, необхідному для якісного надання послуг за цією Угодою і забезпечення необхідної роботи Сервісу, а також за вимогами державних контролюючих, правоохоронних та судових органів, у випадках, коли розкриття такої інформації є обов’язком Мережі Ланет згідно вимог чинного законодавства України.
 • 9.5. Абонент повністю відповідальний за збереження свого логіна і пароля і за збитки, які можуть виникнути через їх втрату або несанкціоноване використання його Облікового запису. Мережа Ланет не несе відповідальності і не відшкодовує збитки, які виникли з причин несанкціонованого використання третіми особами логіна і пароля Облікового запису Абонента. Всі дії, виконані особою, яка авторизувалась із логіном і паролем Абонента, вважаються діями Абонента. Абонент несе повну відповідальність за всі дії, виконані з його Обліковим записом.
 • 9.6. Мережа Ланет не несе відповідальності за будь-який збиток, нанесений обладнанню або програмному забезпеченню Абонента або третьої особи, пов’язаний із використанням Сервісу.
 • 9.7. Ні за яких умов Мережа Ланет не несе відповідальність перед Абонентом або іншими третіми особами за будь-який прямий, непрямий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду, збиток честі, гідності або діловій репутації, які виникли в зв’язку з використанням Сервісу або об’єктів інтелектуальної власності, розміщених на Сервісі. У будь-якому випадку Сторони погоджуються, що фінансова відповідальність Мережі Ланет перед Абонентом за будь-які порушення, пов’язані з використанням Сервісу або цією Угодою, обмежена Сторонами сумою оплати, отриманою Мережею Ланет від Абонента за користування доступом до Сервісу у відповідний період.
 • 9.8. Мережа Ланет не несе відповідальності перед Абонентом або будь-якими третіми особами:
  • за дії Абонента в Сервісі;
  • за зміст і законність, достовірність інформації, отримуваної Абонентом в Сервісі;
  • за якість товарів/робіт/послуг, придбаних Абонентом після перегляду рекламних повідомлень (банерів, роликів и т.і.), розміщених в Сервісі, і їх можливу невідповідність загальноприйнятим стандартам або очікуванням Абонента;
  • за достовірність рекламної інформації, достовірність інформації, отримуваної Абонентом у Сервісі, і якість рекламованих у ній товарів/робіт/послуг;
  • за наслідки застосування інформації, отримуваної Абонентом на Сервісі;
  • за наслідки, пов’язані з доступом до контенту осіб, по відношенню до яких існує та чи інша заборона доступу до певних типів інформації, зокрема, до контенту, який має вікові обмеження перегляду, якщо такі наслідки пов’язані з порушенням Абонентом умов цієї Угоди.
 • 9.9. Мережа Ланет не несе відповідальності за порушення Абонентом умов цієї Угоди.
 • 9.10. У разі пред’явлення третіми особами претензій до Мережі Ланет, пов’язаних з використанням Сервісу Абонентом, Абонент зобов’язується власними силами і за власний рахунок врегулювати вказані претензії з третіми особами, обмеживши Мережу Ланет від можливих розглядів, збитків та компенсацій.
 • 9.11. Сервіс може містити посилання на інші ресурси мережі Інтернет. Абонент визнає і погоджується з тим, що Мережа Ланет не контролює і не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх зміст, а також за будь-які наслідки, пов’язані з використанням цих ресурсів. Будь-які переходи за посиланнями, що здійснюються Абонентом, він здійснює на свій ризик.

10. Інші положення

 • 10.1. Ця Угода і відносини між Мережею Ланет та Абонентом регулюються та тлумачаться відповідно до чинного законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
 • 10.2. Сторони Угоди зобов’язуються підкорюватись виключній юрисдикції судів України при виникненні спірних питань юридичного характеру, пов’язаних з цією Угодою чи Сервісом.
 • 10.3. Якщо з тих чи інших причин які-небудь з умов цієї Угоди є недійсними або такими, що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність чи застосовність інших умов Угоди.
 • 10.4. Ця Угода укладається на невизначений строк і поширює свою дію на Абонентів, які здійснюють доступ до Сервісу та його використання, у дату початку такого доступу та використання.
 • 10.5. Ця Угода є публічним договором. Згодою Абонента з умовами цієї Угоди вважається фактичне користування Сервісом, його службами, послугами і об’єктами інтелектуальної власності, розміщеними на ньому, або факт реєстрації Абонента на Сервісі – у випадку, якщо Абонент здійснив таку реєстрацію.