Що таке промокод?

У кожного користувача Ланет.TV, окрім особистого рахунку, є бонусний, де 1 бонус дорівнює 1 гривні. Промокод – це унікальна можливість отримати знижку на Ланет.TV! Після його активації користувач отримує кошти на бонусний рахунок, якими можна сплатити вартість пакету понад 99 грн/30днів.

Як отримати промокод? Є кілька способів:

 1. Зареєструйтесь в сервісі Ланет.TV та отримайте промокод на вказану вами електронну пошту.
 2. Якщо ви вже зареєстровані в сервісі, перевірте пошту, вказану у вашому профілі на Ланет.TV: вам уже надіслано промокод (для нових абонентів платних пакетів).

Після отримання промокоду, потрібно активувати його за посиланням або вручну. Як це зробити, детально описано у відеоінструкції.

Активовані промокоди діють до кінця 2021 року, тобто можна використовувати їх в будь-який зручний час!

Як активувати промокод на Ланет.TV?

Все максимально просто:

 • Авторизуйтесь на сайті Ланет.TV або в Android-додатку Ланет.TV.
 • Зайдіть в меню «Рахунок» та оберіть «Бонусний рахунок».
 • Активуйте промокод.
 • На бонусному рахунку з'являться кошти відповідно до номіналу промокоду.
 • Увімкніть оплату бонусами.
 • Зайдіть в меню «Послуги».
 • Замовте обраний ТВ-пакет.

Сплачувати бонусами можна вартість пакету понад 99 грн / 30днів.

Користувач з промокодом отримує доступ до всіх привілеїв абонента Ланет.TV: може дивитися онлайн українські канали та користуватися всім функціоналом сервісу, накопичуючи додаткові бонуси на рахунок.

Промокод – це подарунок від Ланет.TV, він не підлягає компенсації в грошовому вигляді. Неактивований промокод просто «згорає», а його власник позбавляється можливості значно заощадити на телебаченні онлайн. Після закінчення терміну дії промокоду абоненту будуть доступні всі звичні можливості та функції сервісу, але вже за повною вартістю. Втім, вартість цілком адекватна якості та різноманітності послуг.

Українські телеканали в HD

Користувач з промокодом зможе повністю легально дивитися онлайн всі українські телеканали, які потрапляють під кодування: Інтер, 1+1; Новий канал, ICTV, ТЕТ, СТБ, Enter-фільм, а також багато інших. Кількість доступних абоненту каналів постійно зростає, і можна щодня відкривати для себе нові цікаві програми, дивитися фільми та серіали.

Сплативши обраний пакет послуг, користувач отримує можливість дивитися онлайн українське ТБ у відмінній якості. І для цього не потрібно тягнути кабелі, ставити антени або встановлювати додаткове обладнання. Достатньо лише мати доступ до Інтернету, щоб насолоджуватися телебаченням онлайн!

Але основні переваги Ланет.TV такі:

 1. Найширший вибір контенту – доступно більше 200 каналів;
 2. Висока якість – понад 90 каналів доступні в якості Full HD;
 3. Наявність безкоштовного пакету PROMO для тестування сервісу.

Ланет.TV надає всім бажаючим можливість споживати контент легально, тим самим підтримуючи вітчизняні канали, але без переплат, які обов'язково виникнуть, якщо оформлювати підписку на кожен канал окремо.

Ланет.TVофіційний телевізійний оператор. Абоненту надаються всі гарантії згідно з договором, який було підписано, а також своєчасна допомога фахівців з підключення й оперативне вирішення будь-яких проблем, пов'язаних з послугами оператора.

Скористайтеся можливістю ознайомитися з вигідними пропозиціями, оцінити якість та вигідно заощадити на ТВ-послугах, а допоможуть у цьому промокоди на Ланет.TV!