Камери

Магелан

Біличі Інші

Камера на Житомирському мосту о 09:00

Біличі

Шулявка

Прирічна

Цирк

Воскресенка

Індустріальний міст

Повітрофлотський

Бальзака

Святошин Інші

Камера на просп. Перемоги о 09:00

Святошин

Колібріс

Чернігівська

Басейна

Квітка на камені

Деміївка

Веб-камери онлайн у Києві

Все частіше вебкамери встановлюють у великих містах. Чим вони можуть бути корисні мешканцям міста та де можна дивитися – читайте у матеріалі.

Що дасть перегляд камер відеофіксації у Києві

Вебкамери у столиці допоможуть зорієнтуватися у дорожній ситуації на тій чи іншій ділянці дороги. Ви можете в режимі реального часу стежити за утвореннями заторів на дорогах та перехрестях. Веб-камери дозволяють дізнатися, чи добре почищені вулиці від снігу, чи немає зараз зливи або туману, чи закінчені ремонтні роботи. Завдяки цій інформації можна вибрати оптимальний час для того, щоб вирушити в дорогу.

До того ж відео камери онлайн дозволять милуватися рідним містом, а також спостерігати, як змінюються та будуються багато об'єктів інфраструктури. За допомогою онлайн веб-камер ви можете не виходячи з дому віртуально побувати в тих місцях, де довго не були, згадати про приємні моменти, пов'язані з конкретними локаціями.

Веб-камери Києва: сервіс Ланет.TV

Щоб дивитися вебкамери онлайн, потрібно знайти для цього зручну платформу. Однією з них є інноваційний сервіс інтернет-мовлення. У ньому доступні українські та зарубіжні ТВ канали, а також можна дивитися веб-камери онлайн, які розташовані в різних районах Києва. Так, у вас є можливість дізнатися, що саме зараз відбувається:

 • у районі Одеської площі біля ТЦ «Магелан»;
 • на Житомирському мосту столиці (Біличі);
 • біля станції метро «Шулявка»;
 • на перетині проспекту Леся Курбаса з вулицями Гната Юри та Володимира Покотила (ТЦ «Колібріс»);
 • на Прирічній вулиці;
 • на площі Перемоги (Цирк);
 • на виїзді з бульвару Перова (Воскресенка);
 • на Індустріальному мосту;
 • на виїзді у бік Північного мосту з Троєщини – з вулиці Оноре де Бальзака на проспект Романа Шухевича;
 • на проспекті Перемоги (Святошин);
 • на Броварському проспекті біля станції метро «Чернігівська»;
 • на вулиці Басейній;
 • на перетині проспектів Перемоги та Повітрофлотського;
 • на Деміївській площі.

Єдиною онлайн веб-камерою на Ланет.TV, яка встановлена не в Києві, є камера на Кам'янець-Подільську фортецю («Квітка на камені»). Камера стеження розміщена у місті Кам'янець-Подільський у Хмельницькій області на виїзді зі старої частини міста. Трансляція дозволяє з будь-якої точки країни помилуватися середньовічним замком серед пагорбів.

Переваги сервісу Ланет.TV

Сервіс Ланет.TV відкриває користувачам нові можливості інтернет-телебачення. У сервісі багатий функціонал, за допомогою якого ваш перегляд стане інтерактивним та гнучким:

 • Можливість перемотати або призупинити відео. Якщо у вас немає часу переглянути цікаву передачу в ефірний час, ви можете перемотати відео або поставити на паузу, щоб подивитися його пізніше.
 • Функція «Архів». Якщо ви пропустили улюблену телепрограму, тоді на допомогу прийде опція «Архів». Залежно від тарифного плану, у сервісі є архів, який зберігає телевізійний ефір від двох днів до двох тижнів.
 • Швидкий пошук телеканалів та камер відеоспостереження у Києві та Кам'янці-Подільському. У сервісі Ланет.TV всі канали відсортовані за жанрами. Таким чином, вам не потрібно витрачати багато часу, щоб знайти потрібний канал.
 • Кросплатформеність. Телевізор, ноутбук, комп'ютер, смартфон або планшет на базі Android – всі ці пристрої можуть бути використані для перегляду інтернет-телебачення. Завдяки цьому кожен член сім'ї може вибрати для себе телепрограму та дивитися її на одному з девайсів.
 • Наявність детальної програми телепередач. Телепрограма на два тижні не дасть вам пропустити улюблене телешоу. До того ж ви завжди знатимете, що зараз в ефірі.
 • Функція батьківського контролю. Якщо ви боїтеся, що ваші діти ненароком натраплять на контент інтимного характеру, тоді скористайтеся цією опцією. За її допомогою ви можете налаштувати блокування та самостійно вибрати канали, які будуть доступні на пристроях ваших малюків.
 • Лінійка гнучких тарифних планів. У сервісі Ланет.TV є різні тарифи, щоб кожний абонент вибрав оптимальний для себе.
 • Висока якість. На платформі інтернет-телебачення представлено безліч телеканалів у найкращій якості Full HD. Тому ви маєте можливість насолоджуватися високою якістю зображення та насиченими глибокими кольорами.
 • Можливість призупинити отримання послуг. Платіть лише за користування! Виїжджаючи у відпустку, ви можете призупинити отримання послуг до трьох тижнів на рік.
 • Легкість у підключенні. Для перегляду інтернет-телебачення не потрібно прокладати багато кабелів по квартирі чи будинку. Щоб мати можливість дивитися канали та веб-камери, вам потрібне лише підключення пристроїв до Всесвітньої павутини та реєстрація у сервісі Ланет.TV.
 • Зручний та простий у використанні особистий кабінет. З Ланет.TV здійснювати управління послугами та підписками, змінювати тариф, налаштовувати свій профіль стає ще простіше. Вам не потрібно дзвонити у службу підтримки або відстоювати черги біля банкомата, адже все зазначене, зокрема й вносити плату за користування інтернет-телебаченням, можна в особистому кабінеті.

До того ж на Ланет.TV доступний пробний період. Нові користувачі можуть оцінити всі переваги платформи онлайн-телебачення безкоштовно у тестовому режимі. Щоб оцінити якість роботи сервісу, достатньо авторизуватися і вам автоматично стане доступний пакет PROMO.

Де дивитися веб камери Києва у реальному часі

Враховуючи все перераховане вище, дивитися у реальному часі в Києві камери онлайн найбільш зручно через сервіс Ланет.TV. Для перегляду зареєструйтесь на сайті або у програмі сервісу. Після цього виберіть потрібний вам тариф та оплатіть місячний платіж. Одразу після зарахування оплати ви зможете повноцінно користуватись усіма послугами Ланет.TV.

Дивитися канали онлайн-камер ви можете в будь-який час доби на платформі Ланет.TV. На сервісі доступні такі ТВ канали онлайн-камер: Бальзака та Чернігівська (на лівому березі міста), канали Індустріальний міст, Басейна, Цирк для центральної частини столиці, канал із вулиці Прирічної з краєвидом на Дніпро, а також Святошин, Біличі, Колібріс, Повітрофлотський проспект, Воскресенка тощо.